Коли найкращими були воротарі: Болонья і Шахтар починають з 0:0

Шахтар і Болонья зіграли внічию

Донецький Шахтар набрав перше очко в новому сезоні Ліги чемпіонів, зігравши внічию з італійською Болоньєю. Якби формат турніру був незмінним - із групами по чотири команди, гірників можна було б привітати з хорошим результатом. Наскільки він хороший для загальної таблиці з 36-ма командами - питання, відповіді на яке поки що немає.

Циклон Борис, який, як запевняють синоптики, вже втрачає свою силу, зумів максимально ускладнити життя футболістам. Дощ, який не припинявся понад добу, ближче до початку матчу тільки посилився. І в буквальному сенсі «підмочив» враження від дебютного поєдинку Ліги чемпіонів у Болоньї.

Початок був за Шахтарем. Вже на другій хвилині Матвієнко відправив у забіг Егінальдо, який змусив Поша сфолити на собі. Пенальті в дебюті виїзного поєдинку! Однак Судаков пробив дуже невдало, і Скорупський навіть у таку погоду зумів намертво зафіксувати мокрий м'яч. Дивно, але це був практично весь обсяг воротарської роботи (стандарти до уваги не беремо), який довелося виконати голкіперу Болоньї. Більше гірники його ударами не турбували.

Втім, не можна сказати, що Болонья показала якийсь неземний футбол з великою кількістю гольових моментів. Їх, звісно, біля воріт Різника було більше. Але не набагато. Перед самою перервою голкіпер Шахтаря виграв дуель у Кастро. А вже в другому таймі здійснив просто золотий сейв, прийнявши на себе удар Фаббіана. І це, мабуть, був найефектніший епізод досить непримітного матчу.

0:0 - Шахтар набрав одне очко і втратив через травми Сікана та Коноплю, яких довелося замінити ще до перерви. У наступному поєдинку Ліги чемпіонів гірники приймуть у Гельзенкірхені переможця Ліги Європи Аталанту.

А поки переглядаємо велику турнірну таблицю Ліги чемпіонів.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Болонья - Шахтар 0:0

Болонья: Скорупський; Бекема; Ликояннiс (Міранда Х., 78); Лукумі; Пош; Моро Н. (Ілінг, 64); Фаббiан (Урбаньскi K., 78); Фройлер; Кастро С. (Даллінга, 65); Ндойе Д.; Орсолинi (Побега, 65)
Запасні: Равалья Ф.; Казале; Корацца; Хольм Е.; Ерліч; Одгор
Попередження: Пош 3; Кастро С. 58

Шахтар: Різник Д.; Бондар В.; Конопля (Вінісіус Т., 40); Матвієнко М.; Педро Енріке; Бондаренко (Степаненко, 79); Криськів; Судаков (Марлон Гомес, 79); Егiнальдо; Зубков (Траоре Л.Ш., 79); Сікан (Невертон, 35)
Запасні: Фесюн; Азаров І.; Грам; Франич Б.; Назарина; Педріньо; Швед М.

16:30
Колишній гравець Арсеналу провозив дві сумки наркотиків із Бангкоку.
15:15
Болонья – єврокубковий рекордсмен, ось чому Шахтар не зміг виграти на Ренато Даль`Ара
12:33
Атлетико Мадрид - РБ Лейпциг: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу Ліги Чемпіонів