Грацуємо Бресту! Французи дебютували у єврокубках з перемоги над Штурмом

Брест - Штурм 2:1

На свій єврокубковий дебют (і одразу – у ЛЧ) Брест вимушено вирушив до сусідів, до Генгама. Бо домашній стадіон Лігу не тягне. Саме там, у Генгамі, Пірати здобули свою першу перемогу у Лізі Чемпіонів. Абсолютно за справою обіграли австрійський Штурм - 2:1.

Гра вийшла незмістовною. Багато суєти, мало класу. Хоча у першому голі господарів спрацював саме клас. Маньєтті, поклавши корпус, спіймав виніс зі штрафного і ефектно вбив м'яч у кут воріт Штурма на 23 хвилині.

Досвід - справа наживна, поки її немає. І Брест упіймав свій м'яч у роздягальню. Не повернувся після подачі кутового. І в доволі стандартній контратаці Бовінг закинув м'яч у воротарську. А там Фернандеш грудьми скинув у власні ворота. 1:1.

Після перерви чудово відіграв гігант Ажорк. Саме він зробив у штрафному гольове скидання на Сіму. І поки опікун навіщось задкував, а не вступав у боротьбу, Абдалла з розвороту встромив м'яч у сітку.

Далі Штурм заробляв жовті, чим і запам'ятався. Брест міг і мав добивати безпорадного суперника, але не реалізував 3 або 4 гольові моменти. Проте перемога є перемогою. 2:1, чудовий дебют Піратів у Європі.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Брест - Штурм 2:1 (1:1)
Голи: Маньєтті, 23 (1:0); Едімілсон Фернандеш, 45 (автогол) (1:1); Сіма А., 56 (2:1)

Брест: Бізот; Амаві (Айдара М., 84); Кулібалі Су.; Лала К.; Шардонне Б.; Камара М. (Думбія К., 71); Маньєтті; Февр Р. (Дель Кастільо, 62); Едімілсон Фернандеш (Мартен Ж., 71); Ажорк; Сіма А. (Перейра Лаж, 84)
Запасні: Кудер; Бальде М-а; Ле Кардінал; Ндіайе Аб.; Камблан; Салах І.
Попередження: Сіма А. 36; Камара М. 64; Ажорк 85

Штурм: Схерпен; Айву; Вютріх (Джонстон М-с, 10); Газібегович (до 88); Лавале (до 88); Горенц-Станкович Й.; Бiерет (Ярдимджи Е., 78); Кітеішвілі (Камара Ам., 78); Хорват Т. (Малік, 46); Бовінг В.; Ятта (Звонарек, 60)
Запасні: Біньєтті; Худяков; Гайрхофер; Каріч Е.; Чуквуані; Ялькуйє; Гргіч
Попередження: Джонстон М-с 21; Хорват Т. 21; Лавале 39, 88; Горенц-Станкович Й. 58; Газібегович 83
Вилучення: Лавале 88'

20 вересня

01:14
Атлетико на останніх хвилинах вириває перемогу у Лейпцига
01:10
Перший тур завершено: на якому місці Шахтар у турнірній таблиці Ліги чемпіонів?

20:57
Атлетико Мадрид - РБ Лейпциг: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу Ліги Чемпіонів
20:00
Це було лише місяць тому: Барселона - Монако 0:3, дивитись розгром непереможної команди Фліка