Динамо втрачає перші очки - не сумні нулі у грі з Рухом

Динамо - Рух 0:0

Серія Динамо з п'яти перемог поспіль зі старту чемпіонату УПЛ перервалась, на заваді став Рух.

Перший тайм особливих підстав на голи не давав. Лише в останні сім хвилин команди нарешті прокинулись. Допомогла помилка Бущана, але голкіпер Динамо виправився, відбивши удар впритул Краснопіра. На що Динамо відповіло двома гострими моментами. Спочатку після прострілу Ярмоленка Буяльський з двох метрів пробив у Ледвія. А потім вже простріл Буяльського перервав Карабін, який не дав м'ячу дістатись Ярмоленка і Ваната.

Гарний настрій кінця першого тайму команди перенесли на другий, де гра стала дуже видовищной. На 49-й хвилині Краснопір забив після вертикального пасу Романа, але у нападника Руху зафіксували офсайд. За кілька хвилин Шапаренко класно пробив зі штрафного, але м'яч пролетів поруч із стійкою.

В середині тайму два класні моменти створив Рух. Після пасу Романа Карабін зряче бив у кут, але господарів врятувала штанга. А за хвилину Краснопір після пасу Карабіна вийшов на побачення з Бущаном, але голкіпер встиг вибити м'яч у нападника ногою. Минула ще хвилина і каркас воріт вже врятував гостей. Після удару Шапаренка м'яч влучив у поперечину. А за п'ять хвилин Рух врятував Ледвій. Голкіпер дотягнувся до м'яча, який спрямовував у нижній кут Шапаренко.

В останні десять хвилин у обох команд було по шансу аби вирвати перемогу. Брагару здалеку пробив зовсім поруч із штангою. А потому Климчук, який вперше за довгий час після травми з'явився на полі, влучив у поперечину. Щоправда, гол не зарахували би, адже форвард гостей перебував в офсайді.

0:0 - Динамо вперше не забило у чемпіонаті і вперше втратило очки.

Серия Динамо из пяти побед подряд со старта чемпионата УПЛ прервалась, помешал Рух.

Первый тайм особых оснований на голы не давал. Только в последние семь минут команды наконец-то проснулись. Помогла ошибка Бущана, но голкипер Динамо исправился, отразив удар в упор Краснопира. На что Динамо ответило двумя острыми моментами. Сначала после прострела Ярмоленко Буяльский с двух метров пробил в Ледвия. А потом уже прострел Буяльского прервал Карабин, не давший мячу добраться до Ярмоленко и Ваната.

Хорошее настроение конца первого тайма команды перенесли во второй, когда игра стала очень зрелищной. На 49-й минуте Краснопир забил после вертикального пояса Романа, но у нападающего Руха зафиксировали офф-сайд. Через несколько минут Шапаренко классно пробил со штрафного, но мяч пролетел рядом со штангой.

В середине тайма два отличных момента создал Рух. После паса Романа Карабин зряче бил в угол, но хозяев спасла штанга. А через минуту Краснопир после паса Карабина вышел на свидание с Бущаном, но голкипер успел выбить мяч у нападающего ногой. Прошла еще минута и каркас ворот уже спас гостей. После удара Шапаренко мяч попал в перекладину. А через пять минут Рух спас Ледвий. Голкипер дотянулся до мяча, который Шапаренко направлял в нижний угол.

В последние десять минут у обеих команд было по шансу вырвать победу. Брагару издали пробил совсем рядом со штангой. А затем Климчук, впервые за долгое время после травмы появившийся на поле, попал в перекладину. Правда, гол не засчитали бы, ведь форвард гостей находился в офсайде.

0:0 – Динамо впервые не забило в чемпионате и впервые потеряло очки.

2024-25, Чемпіонат України

Динамо: Бущан; Вівчаренко (Дубінчак, 85); Михавко; Себальос Бр.; Тимчик; Бражко; Буяльський (Піхальонок, 72); Ярмоленко (Брагару, 72); Ванат; Кабаєв (Герреро Е., 82); Шапаренко (Рубчинський, 86)
Запасні: Ігнатенко Ден.; Нещерет; Біловар; Дячук М.; Караваєв; Малиш; Андрієвський

Рух: Ледвій; Роман Віт.; Холод В.; Дідик Р.; Підгурський; Притула (Семотюк, 83); Сич О.; Федор; Карабін (Клайвер, 83); Квасниця (Руніч, 77); Краснопір (Климчук, 87)
Запасні: Герета; Товарницький; Плюман; Квас; Лях Р.

20:02
Ліверпуль впевнено перемагає Борнмут 3:0 на Енфілді: ван Дейк ділиться враженнями
19:05
Майкл Олісе першим у цьому сезоні зробив гольовий та асистентський дублі в одному матчі
18:48
Малиновський зламав ногу, Дженоа програла останній команді Серії А: слабонервним не дивитись
17:55
Перша Ліга: Вірт починає з поразки, Агробізнес вже на семиматчевій серії перемог