Верес рятується від поразки після спірного пенальті

Верес відігрався, поступаючись після першого тайму два м'ячі

Інгулець був близьким до того, щоб здобути першу перемогу в нинішньому сезоні, але в матчі з Вересом втратив перевагу у два м’ячі. Причому вирішальний гол господарі забили на сьомій компенсованій хвилині після доволі спірно призначеного пенальті.

Гості загалом виглядали впевненіше за свого суперника і з перших хвилин захопили ініціативу. Кожухар не раз вступав у гру, відбиваючи удари з різних дистанцій. Втім, поступово Вересу вдалося вирівняти гру і навіть створити у воріт суперника кілька не менш небезпечних моментів. Особливо запам'ятався удар головою Степанюка, який замикав простріл з правого флангу.

Але перед самою перервою Інгулець двічі досяг успіху, чим поставив під сумнів перспективи Вереса та його головного тренера Олега Шандрука, до якого у місцевих уболівальників, судячи з банеру на трибунах, вже накопичилися питання. На 39-й хвилині Малиш виявився найспритнішим у штрафній Вереса і проштовхнув м'яч у сітку воріт господарів. А вже незадовго до свистка на перерву відзначився ще один захисник Інгульця - Вілівальд, який точно пробив головою після стандарту з лівого флангу.

Положення зобов'язувало господарів йти вперед, але тривалий час гості успішно справлялися з усіма спробами Вереса вийти на ударну позицію. А точніше - до 65-ї хвилини, коли господарі протягом кількох секунд завдали три удари. Перший прийняв на себе захисник Інгульця, другий відбив Паламарчук, але Кльоц не став зупинятися і ударом злету добив м'яч у сітку.

Гості продовжували грати на результат і, здається, без особливих зусиль тримали суперника на безпечній відстані. Поки на п'ятій компенсованій хвилині у боротьбі за верховий м'яч у штрафному Інгульця не впав на газон Годя. Пенальті, відверто кажучи, сумнівний, а VAR, як ми вже знаємо, теж може помилятися. У цьому випадку тривалих переглядів епізоду і не було. Мрвальєвич пробив з позначки невпевнено, і Паламарчук відбив м'яч. Однак голкіпер зійшов з лінії воріт до удару, і арбітри показали, що пенальті необхідно перебити. З другої спроби легіонер Вереса відправив-таки м'яч у ворота - 2:2.

У турнірній таблиці чемпіонату України суперникам не вдалося якось суттєво змінити своє становище. Верес випереджає Інгулець на одне очко, а обидві команди продовжують займати місця в зоні аутсайдерів.

2024-25, Чемпіонат України

Верес - Інгулець 2:2 (0:2)
Голи: Малиш, 39 (0:1); Вілівальд, 45 (0:2); Кльоц, 65 (1:2); Мрвальєвич, 90+7 (пенальті) (2:2)

Верес: Кожухар; Вовченко С.; Гончаренко; Протасевич М. (Годя, 76); Куция (Кльоц, 46); Сміян; Шарай В. (Дахновський, 46); Яго Сікейра (Кучеров, 46); Луан; Гайдучик М. (Мрвальєвич, 67); Степанюк Р.
Запасні: Когут Б.; Ющишин; Гакман; Чечер; Шевченко Є.; Баран; Лепський
Попередження: Мрвальєвич 84

Інгулець: Паламарчук О.; Вілівальд; Малиш; Шершень; Білоцерковець (Сидоренко В.Р., 89); Волохатий; Дубілей (Пушкарьов, 78); Козак О. (Мисик, 89); П'ятов Ол-р; Сад В. (Козиренко, 78); Кисленко (Сітало А., 67)
Запасні: Жилкін; Лісняк; Лосенко; Резепов; Могильний
Попередження: Дубілей 73; Пушкарьов 91; Сітало А. 90+4; Малиш 90+6