Полісся врятувалось у матчі з ЛНЗ, хоча могло й виграти

Полісся - ЛНЗ 1:1

Полісся мало шанс наздогнати лідерів УПЛ Динамо і Олександрію, але для цього треба було переграти ЛНЗ.

Черкащани минулого сезону вже вигравали в Житомирі і були близькими до цього і сьогодні. Вже на сьомій хвилині Пасіч був в сантиметрах від того, щоб відкрити рахунок, але пробив зовсім поруч з дальньою штангою. Але на 34-й хвилині гості таки вийшли вперед. Після виносу подачі зі штрафного Яшарі в дотик скинув на Топалова, який миттєво переправив м'яч у сітку повз Волинця.

По перерві Полісся безперервно йшло вперед. На 52-й хвилині Кучеренко врятував ЛНЗ після удару впритул Пайшао, до якого м'яч долетів після серії рикошетів. Особливо непереливки гостям було наприкінці матчу. Спочатку Луїфер не зумів замкнути дальню стійку після кросу зі штрафного. За п'ять хвилин Мустафаєв прямим ударом зі штрафного влучив у стійку потужним дальнім ударом. А ще за п'ять хвилин Полісся таки досягло свого. Мустафаєв прострілив вздовж воріт і Гуцуляк з близької відстані вразив порожні ворота.

Був у господарів шанс навіть вирвати перемогу в еомпенсований час. Але Кучеренко знову врятував ЛНЗ після потужного дальнього удару Лєднєва в кут воріт. А відтак нічия - 1:1.