Динамо пропускає три м'ячі від Лаціо: дивитися голи

Невдалим видався старт у Лізі Європи для київського Динамо. Нагадаємо, що всі єврокубкові турніри змінили цього сезону формат, і Лаціо став першим із восьми суперників віце-чемпіонів України.

Номінальними господарями в цьому поєдинку були динамівці, які в якості домашньої арени обрали німецький Гамбург. Однак на ділі господарем становища був Лаціо, який вже на п'ятій хвилині відкрив рахунок. Втрата м'яча поблизу свого штрафного призвела до того, що Діа вийшов практично сам на сам і пробив у дальній кут.

Динамо знадобився якийсь час, щоб перехопити ініціативу, проте римляни зі спробами суперника організувати позиційні атаки досить легко впоралися. А потім провели дві атаки, які нокаутували Динамо. Спочатку Деле-Баширу, скориставшись ще одним провалом в обороні, реалізував вихід сам на сам. А вже за хвилину Діа, без перешкод пробивши головою, записав на свій рахунок дубль - 0:3.

Незадовго до перерви в Динамо було кілька нагод зробити рахунок більш прийнятним, проте відмінно зі своїм завданням впорався голкіпер Лаціо, який відбив удари Бражка та Ярмоленка.

У другому таймі помітну роль зіграли футболісти, які вийшли на заміну. Щоправда, зовсім не ту, що від них очікували. Спочатку Брагару, наступивши шипами на Дзакканьї, залишив Динамо в меншості. А на 82-й хвилині червону картку побачив перед собою вже Нослін, який ліктем вдарив по обличчю Дубінчака. Як би там не було, а моменти суперники створювали. У Динамо кілька небезпечних ударів з-за меж штрафного завдав Бражко. У Лаціо запам'яталася швидка атака, в якій Педро пробив у стійку, а Ісаксен не зміг спрямувати м'яч у ворота, в яких вже не було Бущана - підстрахував захисник.

0:3 - Динамо поступається і в наступному турі зіграє у гостях із німецьким Гоффенхаймом. А на Лаціо тепер чекає зустріч із французьким клубом Ніцца.

2024-25, Ліга Європи

Динамо - Лаціо 0:3 (0:3)
Голи: Діа Б., 5 (0:1); Деле-Баширу Ф., 34 (0:2); Діа Б., 35 (0:3)

Динамо: Бущан; Дубінчак; Михавко; Себальос Бр. (Біловар, 19); Тимчик; Бражко; Піхальонок (Андрієвський, 84); Ярмоленко (Брагару, 64); Ванат; Кабаєв (Герреро Е., 84); Шапаренко (Рубчинський, 64)
Запасні: Нещерет; Вівчаренко; Дячук М.; Караваєв; Малиш; Попов Д.; Буяльський
Попередження: Дубінчак 63; Михавко 93
Вилучення: Брагару 72'

Лаціо: Проведель; Деле-Баширу Ф. (Нослін, 79); Пеллегріні Лу.; Романьолi; Весiно; Марушич; Патрiсiо Хiль (Гіла, 57); Ровелла; Діа Б. (Кастелланьос, 68); Педро (Дзакканьї, 68); Чауна (Ісаксен Г., 57)
Запасні: Мандас; Фурланетто; Нуну Тавареш; Гендузі; Лаццарі М.

17:32
Ван Леувен: Гравці Металіста-1925 одразу зрозуміли, що припустилися великої помилки
12:55
Віктор Мілевський інвестує мільйони гривень в український бокс, ЗСУ та відновлення країни
11:26
Кубок англійської ліги: Арсенал і Ліверпуль громлять суперників з однаковим рахунком
11:20
Ботафого виходить у півфінал Кубка Лібертадорес вперше з 1973 року: дивитись відеоогляд