ЛНЗ втретє поспіль зіграв внічию з рахунком 1:1

ЛНЗ - Чорноморець 1:1

У матчі восьмого туру ЛНЗ в Ковалівці на стадіоні Колос приймав Чорноморець.

В першому таймі гостроти біля воріт було небагато. В середині тайму після помилки захисника Хобленко намагався вразити ворота господарів, але Саліху закрив дальній кут. А ЛНЗ свій єдиний шанс реалізував. Голкіпер Чорноморця Аніагбосо відбив удар Путрі перед собою, а Момо тільки того і треба було, щоб переправити м'яч у сітку з близької відстані.

Значно цікавіше було по перерві, точніше з 60-ї хвилини. На нас чекали дві поспіль дуелі Яшарі і Аніагбосо і обидві виграв воротар гостей. Два сейви голкіпера допомогли Чорноморцю зберегти мінімальне відставання. А невдовзі одеситам допомогла поперечина, яка прийняла на себе м'яч, коли Бойко закрутив його з кутового.

На 82-й хвилині Чорноморець відігрався. Кучеренко відбив удар зі штрафного, м'яч закрутився за лицьову лінію, але повністю її не пересік, що потім підтвердив ВАР. Але гравці ЛНЗ зупинились, а Янаков після скидки партнера закрутив м'яч у дальню дев'ятку і зрівняв рахунок.

До кінця матчу Яшарі ще двічі бив по воротах, але у площину не влучав, відправляючи м'яч над поперечиною та повз стійку. Отож, ЛНЗ втретє поспіль закінчив матч з рахунком - 1:1.