Жирона програє битву з Фейєноордом і втрачає Циганкова

Жирона знову програла в Лізі чемпіонів, як і в матчі з ПСЖ втративши очки через власні помилки.

А починалося все в поєдинку з Фейноордом просто відмінно для господарів. Спочатку ледь не забив Віктор Циганков, а на 19-й хвилині Давид Лопес відкрив рахунок голам каталонців у ЛЧ, з близької відстані відправивши м'яч у сітку після подачі з кутового.

Але далі господарі отримали два удари поспіль - Еррера намагаючись зупинити Тімбера зрізала м'яч у власні ворота, плюс травму отримав Циганков. Фейєноорд тут же пішов уперед і спершу зробив рахунок 2-1 зусиллями Міламбо, а потім міг забивати і третій - Жирону врятував голкіпер Гассаніга, який відбив удар з пенальті.

На другий тайм команда Мічела вийшла з бажанням зрівняти рахунок, але їм не щастило: гол Донні ван де Бека скасували через офсайд і на додачу до цього Міовскі не реалізував пенальті. Однак свій другий м'яч Жирона все ж забила на 73-й хвилині - ван де Бек у дотик пробив голкіпера після прострілу Данжуми.

На цьому щастя команди Циганкова закінчилося, адже вже за п'ять хвилин гості знову вийшли вперед, причому знову завдяки автоголу. Відповісти на такий поворот подій Жирона вже нічим не змогла - 3:2 на користь Фейєноорда.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Жирона - Феєнорд 2:3 (1:2)
Голи: Лопес Да., 19 (1:0); Еррера Я., 23 (автогол) (1:1); Міламбо, 33 (1:2); ван де Беек, 73 (2:2); Крейчі Л. II., 79 (автогол) (2:3)

Жирона: Гассаніга; Гутьєррес М.; Мартінес Ар.; Лопес Да.; ван де Беек (Порту, 82); Циганков (Данжума, 27); Крейчі Л. II.; Еррера Я. (Соліс Дж., 82); Мартін І.; Міовскі (Стуані, 76); Гіль Б. (Аспрілья, 76)
Запасні: Пау Лопес; Хуанпе; Франсес; Руіс Аб.
Попередження: Еррера Я. 4; Мартін І. 35; Лопес Да. 45; Данжума 49; ван де Беек 75; Стуані 89

Феєнорд: Велленройтер; Білен; Ганцко; Хван Ін Бом; Міламбо (Іванушець, 82); Лотомба (Гонсалес Фа., 82); Осман I. (Зеррукі, 61); Тімбер К.; Уеда А. (Карранса, 71); Пайшан; Буено У. (Траунер, 71)

00:11
Сейви Луніна не допомогли: Лілль сенсаційно перервав серію Реала у Лізі Чемпіонів