Бондар: Хочеться вибачитися перед уболівальниками Шахтаря

Захисник Шахтаря прокоментував поразку своєї команди

Захисник Шахтаря Валерій Бондар в інтерв'ю Еллі Іванюкович прокоментував поразку своєї команди в сьогоднішньому матчі Ліги чемпіонів з Аталантою.

Нагадаємо, що "гірники" тричі пропустили після ударів Джимшіті, Лукмана і Белланови.

"Перша помилка - це стандарт. На цьому тренер акцентував увагу. Дуже легко нам забили перший м'яч, а під кінець тайму пропустили другий - це надламує тебе морально. Команда хотіла змінити рахунок і малюнок гри в другому таймі. Був момент, який ми могли реалізувати - якби рахунок став 2-1, була б інша гра. Але через хвилину ми пропустили третій м'яч... Аталанта сьогодні була кращою, сильнішою.

Аталанта дуже добре зіграла в обороні. Ми жодного разу не вдарили по воротах - це їхня заслуга. Це команда, яка виграла ЛЄ і добре виступає в чемпіонаті Італії. Сьогодні вони були сильнішими за Шахтар. Потрібно робити висновки після таких поразок.

Велике спасибі вболівальникам за підтримку. Вони підтримують нас у кожному місті та кожній країні. Велике спасибі й донецьким фанатам, які прийшли нас підтримати. У нас є ще 6 матчів - будемо робити все, щоб був той результат, якого хочуть уболівальники. Вони хочуть перемоги, але у футболі не завжди так виходить.

Хочеться вибачитися перед уболівальниками. Хочеться, щоб вони залишалися з нами і коли ми перемагаємо, і коли ми не даємо того результату, який вони хочуть. Нам дуже важлива їхня підтримка. Ми будемо робити все, щоб вони були раді за нас, за нашу країну, за наш клуб", - сказав Бондар.

00:11
Сейви Луніна не допомогли: Лілль сенсаційно перервав серію Реала у Лізі Чемпіонів