Астон Вілла знову виграє у Баварії

another languages: ru

Астон Вилла - Бавария

42 роки тому Астон Вілла у фіналі Кубка чемпіонів виграла у Баварії з рахунком 1:0. 42 роки по тому з тим самим рахунком вона перемогла мюнхенців на очах у своєї збожеволілої від захвату публіки.

Вілла не могла змагатися з гостями в умінні контролювати м'яч, тому обрала єдину розумну тактику: довгі передачі вперед, швидкі виходи, запекла боротьба у штрафному майданчику в ті рідкісні моменти, коли вдавалося організувати атаки. У першому таймі це навіть принесло успіх, але гол Торреса було скасовано через офсайд.

Що не вдалося зробити до перерви, вийшло після. Еміліано Мартінес вибивав від воріт, м'яч підхопив молодий Дуран, який вийшов на заміну, уникнув офсайду, втік від Упамекано і в один дотик перекинув м'яч через Нойєра, який вийшов, як завжди, уперед. Ідеальне виконання!

Мартінес відзначився асистом, але і свою основну роботу виконав блискуче. Безліч разів він рятував свої ворота, вже за рахунку 1:0 відбив два смертельні удари - спочатку від Гнабрі, а на останній компенсованій хвилині - від Кейна. Аргентинець став справжнім героєм матчу, в якому Баварія, звісно, напрацювала хоча б на гол - але й Вілла, яка героїчно билася останні хвилин 15, заслужила свою перемогу!

2024-25, Ліга Чемпіонів

Астон Вілла - Баварія 1:0 (0:0)
Голи: Дуран, 79 (1:0)

Астон Вілла: Мартінес Д.Е.; Дієго Карлос; Дінь; Конса; Онана А. (Барклі, 59); Торрес Пау; Ремзі Д. (Бейлі, 27; Маатсен Й., 60); Тілеманс; Воткінс (Дуран, 70); Роджерс М.; Філоген-Біденс
Запасні: Гаучі; Зих; Недельковiч; Свінкелс; Богарде Л.; Кеш; Янг К.; Буендія
Попередження: Маатсен Й. 92; Дієго Карлос 93; Дуран 94

Баварія: Ноєр; Кім М.Ч. (Горецка, 86); Упамекано; Гнабрі; Дейвіс; Кімміх; К. Коман (Мусіала, 46); Лаймер (Тель М., 86); Олісе (Сане Л., 66); Павлович Ол. (Пальїнья, 76); Г. Кейн

00:11
Сейви Луніна не допомогли: Лілль сенсаційно перервав серію Реала у Лізі Чемпіонів