Трубін відпочив у воротах: Бенфіка розгромила Атлетіко

Навскидку складно згадати, коли Атлетіко жодного разу не пробив у ворота ворота суперника. Але тепер ці дані освіжилися у голові. Це сталося 2 жовтня, у матчі проти Бенфіки на Естадіу та Луж.

Відверто кажучи, господарі провели свій найкращий матч у 2024 році. Бруно Лаже збудував ідеальну гру в обороні. Захисники Бенфіки знищили всі амбіції Корреа, Грізманна та зіркового літнього новачка Альвареса на хоч якусь надію на взяття воріт.

Вже на 13-й хвилині Бенфіка провела зразкову атаку. Актюроглу відкрився під передачу з глибини поля, увійшов до штрафного майданчика та елегантно відправив м'яч у ворота. Атлетико зміг відсунути гру від своїх воріт, але збагнути щось дорожнє в чужому штрафному майданчику не зумів. Португальці ж гостро атакували, але за підсумками першого тайму вирушили на чай у роздягальні з мінімальною перевагою.

Зате початок другої половини у виконанні підопічних Лаже був чудовим. Найактивніший Павлідіс отримав по ногах у чужій штрафній площі та заробив пенальті. Арбітру, щоправда, довелося провести ретельні консультації з помічниками на системі VAR. Але ті були впевнені в собі, наче Мессі у черговому Золотому м'ячі. З 11-метрової позначки Анхель Ді Марія з почуттям, толком та розстановкою (точніше, зупинкою перед ударом) спокійно вклав м'яч у ворота.

Атлетико зовсім поник. Грізманн, Коке та Де Пауль присіли на лаву запасних ще після перерви. А без лідерів команда Сімеоне наче дитяче татуювання-переводка, змилася за лічені години. В атаці перестало виходити взагалі щось, а в обороні хіба що вітер не свистів. Коннор Галлахер, який вийшов у перерві, не тільки привіз пенальті, після якого був забитий другий м'яч, а й став свого роду співавтором третього гола. Після подачі від кутового прапорця він відсторонився від Баха, який легко головою довів рахунок до розгромного.

Ви здивуєтеся, але Бенфіка і не збиралася зупинятися. Четвертий гол став справою часу. Хіменес не знайшов способу краще, ніж фол, і зупинив Амдуні у своїй штрафній площі. Рефері знову вказав на позначку для пенальті. Кекчю пробив м'ячем так, як боксер Вайлдер б'є по супернику - це 4:0. Сумна пісня для Сімеоне та Атлетіко.

У такий спосіб Бенфіка набирає шість очок і піднімається на друге місце у турнірній таблиці Ліги чемпіонів. Атлетико із трьома балами 23-й. Але найгірше те, що матрацники у звітній грі не завдали жодного удару у ворота ворота суперника...

2024-25, Ліга Чемпіонів

Бенфіка - Атлетіко М 4:0 (1:0)
Голи: Актюркоглу, 13 (1:0); Ді Марія, 52 (пенальті) (2:0); Бах А., 75 (3:0); Кекчю, 84 (пенальті) (4:0)

Бенфіка: Трубін; Араужу Т.; Отаменді; Фернандес Ал.; Ді Марія (Роллiзер, 71); Кекчю (Баррейро Л., 85); Павлідіс Є. (Амдуні, 60); Флорентіну; Еурснес; Актюркоглу (Бесте, 71); Бах А. (Сільва А., 85)
Запасні: Андре Гомес; Суареш C.; Байрамi Ад.; Каборе І.; Пріосте; Шельдеруп; Кабраль
Попередження: Еурснес 22

Атлетіко М: Облак; Рейнілду; Хіменес Хосе; Вітсель; Де Пауль (Серрано Х., 46); Коке (Галлахер К., 46); Корреа А.; Льоренте М. (Моліна Н., 33); Ліно; Альварес Хул. (Сімеоне Д-о, 59); Грізманн (Сьорлот, 46)
Запасні: Антонио Гоміс; Муссо; Галан Х.; Лангле; Лемар; Рікельме Р.

00:11
Сейви Луніна не допомогли: Лілль сенсаційно перервав серію Реала у Лізі Чемпіонів