Ювентус удесятьох творити дива у Лейпцигу

another languages: en ru

Туринський Ювентус провів дивовижний матч на виїзді проти РБ Лейпциг

Туринський Ювентус провів дивовижний матч на виїзді проти РБ Лейпциг, показавши всім, що таке справжня воля до перемоги в Лізі чемпіонів.

Команда Тіаго Мотти вже на 10-й хвилині втратила через травми двох футболістів і пішла на перерву за рахунку 0-1 після голу Шешко. На старті другої половини туринці зрівняли зусиллями Камб'язо і Влаховича, а потім у цьому поєдинку почалося все найцікавіше.

На 59-й хвилині воротар гостей Мікеле Ді Грегоріо торкнувся м'яча рукою за межами штрафного майданчика, унаслідок чого Юве залишився вдесятьох, а у ворота став запасний голкіпер Маттія Перін. Справи італійців тут же стали ще гіршими - Дуглас Луїс зіграв рукою і привіз у свої ворота пенальті, який спокійно реалізував той самий Шешко.

Опинившись без основного воротаря і маючи на одного футболіста менше, Ювентус видав просто легендарний камбек. На 69-й хвилині Влахович красивим ударом закрутив м'яч у дальній кут воріт Гулачі, а в кінцівці основного часу Франсіско Консейсау прослизнув між двох захисників РБ, вийшов один на один і низом пробив голкіпера!

Лейпциг побіг зрівнювати рахунок, але Юве віддавати сьогодні перемогу не збирався: Калюлю кидався під м'яч, блокуючи удари гравців господарів, Перін тягнув усе, що летіло в його ворота, і навіть десять доданих хвилин не допомогли "червоним бикам" - 3:2 на користь Ювентуса.

2024-25, Лига Чемпионов

РБ Лейпциг - Ювентус 2:3 (1:0)
Голы: Шешко, 30 (1:0); Влахович, 50 (1:1); Шешко, 65 (пенальти) (2:1); Влахович, 68 (2:2); Консейсау Ф., 82 (2:3.)

РБ Лейпциг: Гулачи; Гертрейда (Вермерен, 87); Орбан В.; Люкеба; Айдара А. (Нуса, 75); Симонс Х.; Зайвальд Н. (Поульсен Ю., 87); Раум Д.; Баумгартнер (Хенрихс, 46); Опенда (Андре Силва, 90); Шешко
Запасные: Вандевордт; Битшиабу; Клостерман; Элмас; Габель В.
Предупреждения: Раум Д. 79

Ювентус: Ди Грегорио (до 59); Бремер (Гатти, 6); Калюлю; Камбьязо А.; Савона (Луис Д., 61); Коопмейнерс Т.; Маккени; Фаджоли; Влахович; Йилдыз (Перин, 60); Гонсалес Н. (Консейсау Ф., 12)

00:11
Сейви Луніна не допомогли: Лілль сенсаційно перервав серію Реала у Лізі Чемпіонів