Голи Рубчинського та Буяльського принесли Динамо непросту перемогу над Кривбасом

Київське Динамо не змарнувало нагоди очолити турнірну таблицю УПЛ перед перервою на матчі національних збірних. Для цього команді Шовковського треба було перемогти Кривбас і з цим завданням кияни впоралися.

Все почалося на 5-й хвилині, коли Валентин Рубчинський успішно завершив комбінацію за участю Ярмоленка та Герреро. Перший удар 15-го номер киян заблокували захисники, а ось другий був точно в ціль – 1:0.

Другий м'яч прийшов у середині першого тайму. Подача зі стандарту, Попов головою цілився в дальній кут, але м'яч по дорозі зустрів руку Дениса Кузика. Рефері подивився епізод на повторі та впевнено вказав на крапку. Віталій Буяльський сильно пробив у правий нижній кут. Кліщук майже дістав, але майже не рахується - 2:0.

Кривбас намагався знайти свій момент попереду, але команді Вернидуба не щастило. Зрештою, на допомогу прийшов також стандарт. Подачу з флангу невдало перервав Михавко. Від нього м'яч влетів у ворота, вписавши в білу репутацію молодого захисника чорну пляму на ім'я автогол.

У другому таймі Кривбас почав агресивніше. Гарні моменти мав Соса, але форварда підвела точність. А далі гра скотилася до серії взаємних фолів. Динамо практично припинило набіги вперед, а Кривбас так і не знайшов ключа до воріт Бущана.

Так Динамо набрало 22 очки та одноголосно очолило турнірну таблицю чемпіонату. Кривбас залишається на восьмому місці і Юрієві Вернидубу з його підопічними є про що подумати.

2024-25, Чемпіонат України

Динамо - Кривбас 2:1 (2:1)
Голи: Рубчинський, 5 (1:0); Буяльський, 25 (пенальті) (2:0); Михавко, 45 (автогол) (2:1)

Динамо: Бущан; Вівчаренко; Михавко; Попов Д.; Тимчик; Брагару (Волошин Н., 79); Буяльський (Шапаренко, 62); Михайленко М.; Рубчинський (Андрієвський, 79); Ярмоленко (Кабаєв, 62); Герреро Е.
Запасні: Нещерет; Біловар; Дубінчак; Дячук М.; Караваєв; Малиш; Саленко; Ванат
Попередження: Ярмоленко 53; Андрієвський 85

Кривбас: Кліщук; Бандейра (Понєдєльнік, 46); Драмбаєв; Кузик Д.; Бізімана Д. (Іліч Х., 67); Вакулко; Задерака; Романчук О.; Луньов (Аморозо М., 31); Микитишин (По Ж-М., 46; Каменський, 78); Соса Д.
Запасні: Маханьков; Хома Б.; Твердохліб Є.; Шевченко Я.
Попередження: По Ж-М. 47; Бізімана Д. 64; Аморозо М. 93