Лучано Спаллетті: Результат не завжди залежить від вашого футболу

Італія - ​​Бельгія 2:2

Наставник збірної Італії Лучано Спаллетті прокоментував нічию проти збірної Бельгії (2:2) у матчі третього туру Ліги націй.

«Є епізоди, які можуть змінити гру, як, наприклад, гол Бельгії одразу після того, як ми залишилися вдесятьох. Результат не завжди залежить від вашого футболу та вашої тактики. Звичайно, ми могли б зіграти краще у другій половині матчу, після дуже гарного першого тайму.

Бельгія грає якісно на широкому просторі. Вони змушували нас іноді глибоко оборонятися, але ми не давали їм багато робити. Ми страждали від стандартів і в цьому плані Бельгії трохи пощастило. Щодо нас, я б більше зосередився на тому, як ми занадто легко втрачали м'яч кілька разів у другому таймі.

Вважаю, що команда грала так само добре, як і у попередніх двох іграх Ліги націй. Нам потрібно було підтвердити всі наші покращення, і я думаю, що ми це зробили» – сказав Спаллетті.

З сімома очками Італія очолює таблицю у групі А2. У наступному турі 14 жовтня команда Спаллетті ухвалить аутсайдера квартету Ізраїль.