Україна завдала Грузії катастрофи. Але лише на 30 хвилин

another languages: ru

Віллі Саньйоль про поразку від України

Головний тренер збірної Грузії Віллі Саньйоль поділився своїми думками після матчу 3-го туру групового етапу Ліги націй-2024/2025 у квартеті В1 проти України (0:1).

«Перші 30 хвилин гри з нашого боку були катастрофою. У нас не було інтенсивності, агресивності. За таких дій із нашого боку Україна заслуговувала повести в рахунку. Надалі ми виправилися, але не мали достатньо моментів та шансів відігратися. Але ми повинні розуміти, що для того, аби вигравати матчі, ми маємо постійно тримати свій рівень, покращуватися. Цього ми сьогодні не зробили.

Дві третини матчу ми були кращою командою на полі, але так сталося, що сьогодні ми поступилися», — зокрема зауважив Віллі Саньйоль.

Попри поразку, Грузія зберегла перше місце у групі В1. Україна поки лишається четвертою.

12 жовтня

10:30
Стрелец стріляє двічі, шведи гнуться: дивитись огляд бойового матчу у Братиславі
09:13
В обіймах Ундава: форвард Штутгарта забив боснійцям 3 голи, але хет-трик не відбувся
09:00
Українська молодіжка вела до 88-й хвилин, але програла: дивитися першу поразку команди Мельгоси
08:45
Михайло Мудрик: Я просто зробив свою роботу
08:30
Чехи перед матчем з Україною наздоганяють лідера: дивитись відеоогляд перемоги над Албанією
00:11
Мудрик приносить Україні першу перемогу в Лізі націй 2024-25: дивитися відеоогляд