Ліга націй: Косово переграло Литву і наздогнало лідера групи С2

another languages: ru

Литва – Косово 1:2

В першому субботньому матчі Ліги націй зустрічались представники групи С2 - Литва приймала Косово.

Гості відкрили рахунок в середині першого тайму, коли з пасу Муслії Жегрова вразив нижній кут воріт. На 35-й хвилині Гінейтіс вийшов віч-на-віч і переграв голкіпера косоварів, але гол скасували через офсайд у його асистента Должнікова.

По перерві Краснікі після пасу Рашіци подвоїв перевагу Косова ударом з лінії штрафного. Надію литовцям подарували нападник Колосу Паулаускас, який головою скинув м'яч на Голубіцкаса, которий також головою пробив повз воротаря. Але цього голу було замало аби врятувати хоча б нічию.

2:1 - перемога Косова, яке наздогнало лідера групи С2 Румунію - по шічть очок. Румуни свій матч на виїзді проти Кіпру зіграють сьогодні пізніше.

Ліга Націй УЄФА 2024-2025

Литва - Косово 1:2 (0:1)
Голи: Жегрова, 20 (0:1); Краснікі Єр., 65 (0:2); Голубіцкас, 84 (1:2)

Литва: Гертмонас; Тутишкінас; Гірдвайнис; Кажуколовас; Ширвис; Воробьєв М. (Голубіцкас, 59); Ласицкас (Черних, 59); Сливка; Гiнейтiс; Должніков (Паулаускас Гі., 77); Кучис (Матулявичюс Г., 77)
Запасні: Берташюс; Мікельоніс; Лекятас; Бараускас; Антанавічюс; Мілашюс; Калiнаускас; Паулаускас
Попередження: Гірдвайнис 14; Тутишкінас 53

Косово: Саїпі; Деллова; Ррахмані Ам.; Войвода; Ррудхані (Хадерджонай, 59); Реджбецай; Рашица (Яшарі, 88); Муслія (Краснікі Єр., 59); Беріша Вал. (Краснікі І., 75); Жегрова; Ррахмані Ал. (Асллані Ф., 88)
Запасні: Мурич А.; Бекай; Аліті; Хотi; Емерллаху; Бужупі; Сахіті Е.

17:17
Юнацька збірна України U17 розгромила Казахстан і лідирує у своїй відбірковій групі
16:15
Шахтар у вересні надав майже три мільйони гривень на гуманітарні проєкти та підтримку української армії