Аякс завдяки пенальті вириває перемогу у трилері із сімома голами

another languages: ru

Хераклес - Аякс 3:4

У дев'ятому турі нідерландської Ередівізі Аякс гостював у Хераклеса. Матч вийшов дуже багатим на голи.

Уже на 12-й хвилині Куленович ударом під поперечину вивів Хераклес уперед. Але відповіді Аякса довго чекати не довелося. У середині першого тайму Классен першим встиг на добивання і зрівняв рахунок. Щоправда, вже за дві хвилини Енгельс забив другий гол господарів. І знову м'яч влетів під перекладину після класного дальнього удару. Гості встигли відігратися ще до перерви. Траоре ударом у дотик вдруге у матчі відновив паритет.

На 63-й хвилині Аякс вперше у матчі вийшов уперед. Вегорст після подачі Хато головою відправив м'яч у кут воріт. Але на 76-й хвилині рахунок у черговий раз став рівним. Куленович оформив дубль, ударом з лету відправивши м'яч у сітку рикошетом від штанги.

Кульмінація припала на 81-й хвилину, коли господарів підвів Брунс, який заробив пенальті у свої ворота. Вегорст пробив на силу під поперечину та приніс Аяксу перемогу – 4:3.

Завдяки цій перемозі Аякс вийшов на третє місце, залишаючи від лідера ПСВ на 11 очок. Щоправда, амстердамці мають два матчі в запасі. Ті самі, які не відбулися через поліцейські протести.

2024-25, Чемпіонат Нідерландів

Гераклес - Аякс 3:4 (2:2)
Голи: Куленович, 12 (1:0); Классен Д., 25 (1:1); Енгельс М., 28 (2:1); Траоре Б., 34 (2:2); Веггорст, 63 (2:3); Куленович, 77 (3:3); Веггорст, 80 (пенальті) (3:4)

Гераклес: де Кейзер; Беніта (Вікхофф, 65); Мірані; Роскен; Месик; 'тЗанд (Брюнс T., 65); Де Кірсмаєкер (до 85); ван Кам Д. (Жамбурек, 65); Енгельс М. (Горнкамп, 83); Куленович; Подгоряну (Талвітіє, 72)
Запасні: Янсінк; Ментел; Хогма; Мілані; Брьойн; Леєрдам; ван Оршот
Попередження: Де Кірсмаєкер 14, 85
Вилучення: Де Кірсмаєкер 85'

Аякс: Пасвеер; Ренсх; Хато (Руганi, 87); Бас Ю.; Шутало Й.; Гендерсон; Тейлор Ке. (Фіц-Джім, 59); Годтс М. (Расмуссен Кр., 73); Траоре Б. (Гоеі, 73); Броббі (Веггорст, 59); Классен Д.

18:55
Голи центральних захисників приносять Ман Сіті надважку перемогу над Вулвергемптоном
18:39
18:24
Мальорка обіграла Райо Вальєкано і наздогнала Атлетіко та Атлетік у зоні Ліги чемпіонів
17:06
Джерело: Манчіні звільнять з посади головного тренера збірної Саудівської Аравії
16:19
Кварацхелія приносить мінімальну перемогу Наполі та виводить клуб на перше місце