Ліверпуль зупиняє Челсі та повертається на перше місце

Салах відзначився голом із пенальті в матчі з Челсі

У центральному матчі туру англійської Прем'єр Ліги Ліверпуль обіграв на Енфілді Челсі - 2:1. Ця перемога дозволила підопічним Арне Слота повернутися на перше місце, звідки їх кількома годинами раніше потіснив Манчестер Сіті.

Ліверпуль, активно розпочавши гру, поступово віддав ініціативу супернику. Не сказати, що лондонці отримали з цього якусь вигоду, але м'ячем володіли помітно більше і не давали господарям атакувати. Час минав - моментів не було, коли на 29-й хвилині за фол проти Джонса арбітр призначив у ворота Челсі пенальті. Салах шансів Санчесу не залишив - 1:0.

У гостей до перерви запам'ятався удар Палмера, який спрямував м'яч над поперечиною, пробиваючи з меж штрафного. А Ліверпуль міг ще в першому таймі збільшити свою перевагу в рахунку. Однак арбітр, який поспішив призначити другий пенальті, переглянув епізод, а потім і своє рішення.

На самому початку другого тайму суперники обмінялися результативними атаками. Спочатку Кайседо вертикальною передачею вивів Джексона сам на сам. Форвард упевнено розібрався. І хоча арбітри вирішили, що лідер атак Челсі перебував в офсайді, Майкл Олівер, який відповідав за роботу ВАР, переконливо продемонстрував їхню неправоту.

Але радість лондонців була недовгою. Вже за три хвилини Салах віддав у штрафний майданчик на Джонса, який переправив м'яч у сітку і приніс Ліверпулю перемогу - 2:1.

Вінгер Челсі Михайло Мудрик участі в грі не брав. І більше того - взагалі не потрапив до заявки лондонської команди.

2024-25, Чемпіонат Англії

Ліверпуль - Челсі 2:1 (1:0)
Голи: Салах, 29 (пенальті) (1:0); Джексон Н., 48 (1:1); Джонс К., 51 (2:1)

Ліверпуль: Келлехер; Александер-Арнольд (Гомес, 81); ван Дейк; Конате І.; Робертсон Е.; Гравенберх Р.; Джонс К. (Мак Аллістер А., 81); Собослаї; Жота (Нуньєс Д., 30); Салах; Гакпо (Луїс Діас, 65)
Запасні: Ярош; Куанса; Цимікас; Ендо В.; Мортон Т.
Попередження: Собослаї 45; Нуньєс Д. 69; Конате І. 80; Мак Аллістер А. 92

Челсі: Санчес Ро.; Адарабіойо (Бадьяшиль Б., 53); Густо; Джеймс Р. (Вейга, 53); Колвілл; Лавія (Фернандес Е., 53); Кайседо М.; Мадуеке (Нкунку, 76); Палмер Ко.; Джексон Н.; Санчо (Педру Нету, 46)
Запасні: Беттінеллі; Дісасі; Дьюсбері-Холл; Жоау Фелікс
Попередження: Адарабіойо 6; Джексон Н. 28; Вейга 78

21 жовтня

08:00
Головне за день: неймовірний Модрич, сенсаційний Мбаппе, тріумфальний Вінісіус та інші новини

18:55
Голи центральних захисників приносять Ман Сіті надважку перемогу над Вулвергемптоном
18:39
Аякс завдяки пенальті вириває перемогу у трилері із сімома голами
18:24
Мальорка обіграла Райо Вальєкано і наздогнала Атлетіко та Атлетік у зоні Ліги чемпіонів
17:06
Джерело: Манчіні звільнять з посади головного тренера збірної Саудівської Аравії
16:19
Кварацхелія приносить мінімальну перемогу Наполі та виводить клуб на перше місце