Лілль після Реалу переміг і Атлетіко: дивитися відеоогляд

another languages: ru

Лілль проводить дивовижний сезон у Лізі чемпіонів

Лілль проводить дивовижний сезон у Лізі чемпіонів - у першому турі французи поступилися Спортингу, потім вдома мінімально обіграли Реал, а сьогодні на виїзді здолали мадридський Атлетіко.

Весь перший тайм матчу на Метрополітано залишився за господарями поля. Уже на восьмій хвилині команду Сімеоне вивів уверед Хуліан Альварес, який перехопив пас Туре на воротаря і спокійно реалізував вихід сам на сам. До перерви ще двічі за мадридців міг забивати Серлот, але норвежець провів відверто провальний поєдинок і свої моменти змарнував.

Друга половина зустрічі також розпочалася під контролем Атлетіко, а потім Лілль перевернув усе з ніг на голову. Французи знайшли свій шанс забити: Жегрова наважився на удар метрів з 19-ти і закрутив м'яч у дальній кут воріт Облака, зрівнявши рахунок.

Головний же момент усього поєдинку стався на 71-й хвилині. Арбітр побачив порушення правил у штрафному Атлетіко під час зіткнення Коке з двома гравцями гостей і призначив пенальті, який спокійно реалізував Джонатан Девід.

Вийшовши вперед, Лілль віддав ініціативу суперникові. "Матрацники" побігли вперед відіграватися, але знову не реалізували два чудових шанси зрівняти і заслужено отримали третій гол у свої ворота. Лілль розіграв стандарт, пішла атака флангом, а потім м'яч скинули Джонатану Девіду - той пробив у дотик і "круглий" рикошетом від Хіменеса залетів у ворота. Так завершилася безпрограшна домашня серія Атлетіко в єврокубках.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Атлетіко М - Лілль 1:3 (1:0)
Голи: Альварес Хул., 8 (1:0); Жегрова, 63 (1:1); Давід Дж., 74 (пенальті) (1:2); Давід Дж., 89 (1:3)

Атлетіко М: Облак; Хіменес Хосе; Моліна Н. (Сімеоне Д-о, 77); Галан Х. (Рейнілду, 77); Галлахер К. (Ліно, 77); Де Пауль; Коке; Вітсель; Грізманн; Сьорлот (Корреа А., 65); Альварес Хул.
Запасні: Муссо; Антонио Гоміс; Костіс; Лемар; Рікельме Р.; Гісмера
Попередження: Галан Х. 17; Хіменес Хосе 78; Вітсель 89

Лілль: Шевалье Л.; Манді; Алессандро; Меньє; Туре У. (Диакіте Б., 46); Мукау (Гомес Е., 88); Кабелла (Жегрова, 16); Андре Б.; Гудмундссон Г.; Фернандес-Пардо (Сарауї, 88); Байо М. (Давід Дж., 66)
Запасні: Манноне; Кайар
Попередження: Туре У. 44; Меньє 78

24 жовтня

00:54
Янг Бойз втрачає нічию на 93-й хвилині матчу з Інтером: дивитися відеоогляд
00:31
Ліверпуль втретє перемагає у Лізі чемпіонів, Лейпциг втретє програє: дивитися відеоогляд
00:30
Барселона перериває серію поразок у матчах із Баварією в Лізі чемпіонів: дивитися відеоогляд
00:19
00:12
Манчестер Сіті з голом-шедевром Холланда розгромив Спарту: дивитися відеоогляд
00:05
Бенфіка вперше програє в цій Лізі чемпіонів, Трубін пропускає три: дивитися відеоогляд
00:05
Ліга чемпіонів після третього туру: на якому місці Шахтар?

23 жовтня

22:14
Брест відбирає очки у Байєра: дивитись голи матчу Ліги чемпіонів
21:56
Аталанта втрачає очки в домашньому матчі Ліги чемпіонів із Селтіком: дивитися відеоогляд
20:45
Зальцбург - Динамо (Загреб): дивитися онлайн відеотрансляцію матчу Ліги чемпіонів
13:53
Топ-стадіон, гідна гра, але поки що без результату: репортаж з матчу Арсенал – Шахтар