Янг Бойз втрачає нічию на 93-й хвилині матчу з Інтером: дивитися відеоогляд

Янг Бойз - наступний суперник донецького Шахтаря в Лізі чемпіонів - програв у третьому матчі поспіль. Хоча в домашньому поєдинку з Інтером швейцарці були близькі до того, щоб набрати перше очко.

Сімоне Індзагі вдався до ротації складу, що логічно, якщо врахувати, що на вихідні на Інтер чекає важливий матч проти Ювентуса. З іншого боку, це призвело до того, що перший тайм поєдинку з Янг Бойз пройшов за відчутної переваги господарів. Ближче до перерви статистика зафіксувала просто сенсаційні цифри: удари - 9:1. Не всі вони були небезпечними, але у двох випадках гостей врятували Павар та Зоммер, які не дозволили м'ячу перетнути лінію воріт Інтера. Зі свого боку, у гостей запам'ятався лише момент, коли Біссек вискочив сам на сам, але пробив у голкіпера.

Якщо спробувати розшифрувати фразу головного тренера Шахтаря Маріно Пушича про те, що в Лізі чемпіонів є команди, в матчах з якими у гірників є «реалістичні шанси на перемогу», то найближчим з них є якраз Янг Бойз. З ним Шахтар зіграє вже 6 листопада в Гельзенкірхені. ПСВ, який за півтора року двічі зіграв унічию в домашніх матчах чемпіонату, і тим більше Баварія до цієї категорії команд точно не віднесеш. І тут є погана новина: у середу Янг Бойз не виглядав командою, яка перебуває в глибокій кризі. Здавалося б, у другому таймі швейцарці повинні були поступово втрачати сили і поступитися ініціативою Інтеру, який поступово вводив у гру футболістів основи. Але нічого подібного.

Безумовно, біля воріт господарів моменти стали виникати частіше. Вже на 48-й хвилині у ворота Янг Бойз було призначено пенальті, але Давид фон Балльмос виграв дуель в Арнаутовича, чим дав зрозуміти - господарі цього вечора здатні на багато що. Був і в них, до речі, шанс відкрити рахунок, коли на 60-й хвилині Монтейру пробив у штангу.

Однак на третій компенсованій хвилині Інтер все ж домігся свого. Дімарко навісив із лівого флангу, а Тюрам у боротьбі із захисником переправив м'яч у сітку. 0:1 - Янг Бойз програв, але, здається, перебуває на вірному шляху виходу з кризи. І це має насторожувати тренерський штаб Шахтаря.

2024-25, Ліга Чемпіонів

Янг Бойз - Інтер 0:1 (0:0)
Голи: Тюрам М., 93 (0:1)

Янг Бойз: фон Бальмоос; Хаджам; Блум Л. (Атекамі, 86); Угринич; Лакомы (Еліа, 77); Iмерi (Малес, 59); Беніто; Лаупер; Монтейру Ж-л; Віржиніус (Коллi E., 59); Ганвула (Іттен, 86)
Запасні: Келлер M.; Марціно; Камара М.; Конте Аб.; Ніасс
Попередження: Хаджам 33; Монтейру Ж-л 36; Iмерi 37; Малес 82

Інтер: Зоммер; Дюмфріс; де Врей; Павар (Бастоні, 77); Карлос Аугусто (Дімарко, 54); Біссек; Мхітарян (Зелінський П., 61); Фраттезi; Барелла; Арнаутовіч (Мартінес Л., 61); Таремі (Тюрам М., 77)
Запасні: Дi Дженнаро; Мартінес Х-п; Дарміан
Попередження: Дюмфріс 36; Дімарко 87

24 жовтня

00:54
00:31
Ліверпуль втретє перемагає у Лізі чемпіонів, Лейпциг втретє програє: дивитися відеоогляд
00:30
Барселона перериває серію поразок у матчах із Баварією в Лізі чемпіонів: дивитися відеоогляд
00:19
Лілль після Реалу переміг і Атлетіко: дивитися відеоогляд
00:12
Манчестер Сіті з голом-шедевром Холланда розгромив Спарту: дивитися відеоогляд
00:05
Бенфіка вперше програє в цій Лізі чемпіонів, Трубін пропускає три: дивитися відеоогляд
00:05
Ліга чемпіонів після третього туру: на якому місці Шахтар?

23 жовтня

22:14
Брест відбирає очки у Байєра: дивитись голи матчу Ліги чемпіонів
21:56
Аталанта втрачає очки в домашньому матчі Ліги чемпіонів із Селтіком: дивитися відеоогляд
20:45
Зальцбург - Динамо (Загреб): дивитися онлайн відеотрансляцію матчу Ліги чемпіонів
13:53
Топ-стадіон, гідна гра, але поки що без результату: репортаж з матчу Арсенал – Шахтар