Героїчний Паламарчук не врятував Інгулець від поразки в Олександрії

Олександрія - Інгулець 2:1

Один з лідерів УПЛ Олександрія, яка поки не зазнала жодної поразки, приймала останню команду в таблиці Інгулець, котрий поки що йде без перемог.

Рахунок було відкрито на 17-й хвилині, коли пройшов навіс зі штрафного на Шабанова, який скинув на Безерру і той головою вразив ворота Інгульця. І це при зрості 165 сантиметрів у протистоянні з гренадером Сітало.

Інгулець дуже швидко відігрався. П’ятов ударом в дотик вразив дальній кут воріт. Єрмаков до м’яча не дотягнувся.

Олександрія знову пішла вперед і мав забивати Філіппов. Але, перекидаючи Паламарчука, влучив йому в обличчя. Це був пепший і далеко не останній сейв голкіпера Інгульця. Щоправда, за хвилину він врятувати свою команду не зміг. Господарі показали домашню заготовку при розіграші кутового і в кілька пасів м’яч дотавили Мишньову. З лінії штрафного ударом від поперечини він відправив м'яч за лінію воріт.

До кінця тайму два шанси зрівняти рахунок був у Інгульця. Спочатку Сітало вже майже прорвався до воріт суперника, але в останню мить в нього вибили м'яч, не дозволивши завдати удару. А невдовзі П'ятов не зміг повторити свій результативний удар, пробивши після пасу Сада повз дальню стійку.

Другий тайм можно цілком назвати зірковим часом голкіпера Інгульця. Для початку він помолився, що м’яч не влучив у кут воріт після чудового удару Козака, який пробив з лінії штрафного. А потім взявся за справу по-справжньому. Відбив удар Філіппова. Потім вчасно вийшов з воріт і вибив м’яч з під ніг Безерри, який майже втік від захисників.

На 64-й хвилині арбітр передивився повтори і призначив пенальті у ворота Інгульця за гру рукою Мисика. Але в третьому поспіль матчі не змогли забити з пенальті Паламарчуку. Воротар намертво забрав м'яч після удару Філіппова у нижній кут.

За кілька хвилин Безерра і Джевані вивели Філіппова на ударну позицію, але Паламарчук врятував гостей після удару впритул. Далі голкіпер Інгульця потягнув ще удар Смирного. І врятував ще раз, коли ногою парирував потужний дальній удар Мартинюка.

Востаннє забити третій гол у цьому матчі господарі мали на 83-й хвилині. Але Кулаков якимось дивом з кількох метрів не влучив у ворота після флангового пасу Козака.

2:1 - перемога Олександрії, яка на одне очко випередило Динамо і очолило турнірну таблицю УПЛ.

2024-25, Чемпіонат України

Олександрія - Інгулець 2:1 (2:1)
Голи: Безерра, 17 (1:0); П'ятов Ол-р, 21 (1:1); Мишньов, 27 (2:1)

Олександрія: Єрмаков Г.; Кампуш; Безерра (Беляєв Ол., 89); Калюжний; Ковалець (Козак Ар., 46); Кравченко М. (Копина, 89); Мартинюк А.; Мишньов (Смирний, 69); Шабанов; Джевані Р.; Філіппов (Кулаков А., 76)
Запасні: Макаренко Н.; Шевченко М.; Ващенко; Логінов; Скорко; Плакса; Костишин Д.
Попередження: Мишньов 64

Інгулець: Паламарчук О.; Вілівальд; Шершень; Білоцерковець; Волохатий; Мисик (Резепов, 74); П'ятов Ол-р (Лісняк, 81); Сад В. (Козиренко, 68); Сидоренко В.Р.; Сітало А. (Кисленко, 74); Могильний (Пушкарьов, 68)

17:35
Польских арбитрів, які напились перед матчем Динамо - Рейнджерс, дискваліфікували
16:17
Роберто Манчіні: Багато що змінилося із засиллям іноземців в чемпіонаті Саудівської Аравії