Серія А: Наполі перемогою над Лечче зміцнює лідерство у Серії А

Наполі - Лечче 1:0

Лідер італійської Серії А Наполі в матчі 9-го туру приймав Лечче і здобув лише мінімальну перемогу.

Неаполітанці засипали ворота суперника градом ударів, але, якщо бути чесним, мало з них несли загрозу.

На 26-й хвилині Ді Лоренцо першим встиг на добивання та обіграв м'яч у дев'ятку. Але гол скасували через офсайд.

На 61-й Політано впав у штрафному Леччі після зіткнення з суперником і наполегливо просив пенальті. Але арбітр після перегляду повторів його прохання відхилив.

А перемогу Наполі приніс той самий Ді Лоренцо. Його гол на 73-й хвилині був абсолютно легітимним.

Перемога 1:0 дозволила Наполі зміцнити своє лідерство у таблиці Серії А, збільшивши відрив від Інтера до п'яти очок.