Вест Гем вирвав перемогу у Манчестер Юнайтед у компенсований час

Вест Гем - Манчестер Юн 2:1

У дев'ятому турі АПЛ зустрілися команди, про звільнення тренерів яких тільки й кажуть останнім часом. Клуб Хулена Лопетегі Вест Гем приймав Манчестер Юнайтед Еріка тен Хага.

Вже на третій хвилині гості могли відкрити рахунок, але удар Гарначо прийняла на себе поперечина. Незабаром той таки Гарначо не зумів влучити у площину воріт, м'яч після його удару розминувся з правою штангою. А на 13-й хвилині вже Хойлунд не зміг переграти голкіпера Вест Гема. Слідом за цим Фернандеш зіграв на добиванні, але м'яч після удару просвистів над поперечиною.

Взявши трохи часу на відпочинок, гості знову кинулися на штурм воріт суперника. Далот на 32-й хвилині злету пробив вище воріт. А потім Каземіро головою замкнув подачу зі штрафного, але Фаб'янський неймовірним сейвом урятував свою команду.

Після перерви атаки Ман Юнайтед поновилися з новою силою. Спочатку Гарначо не зміг результативно замкнути передачу Решфорда.

А вже за хвилину свій перший момент організував і Вест Гем, але Антоніо пробив поряд зі стійкою. Але дзвіночок пролунав і на 74-й хвилині Інгс виклав м'яч під удар Саммервіллу і той спрямовував його в лівий кут воріт.

Відігрався МЮ досить швидко. На 81-й хвилині Каземіро відправив м'яч у сітку головою після навісу Зіркзее.

Розв'язка настала на другій компенсованій хвилині. Боуен чітко реалізував пенальті, який заробив Інгс і приніс Вест Гему перемогу – 2:1.

Вест Гем набрав 11 очок і зрівнявся з Манчестер Юнайтед. Щоправда, команди не входять навіть до першої десятки.