Бенфика: 1. Трубин, 5. Морато Ф., 30. Отаменди, 4. Сильва А.( до 86'), 8. Эурснес, 11. Ди Мария( до 89'), 20. Мариу Ж.( до 90'), 61. Флорентину( до 79'), 27. Силва Рафа( до 90'), 19. Тенгстедт К.( до 79')
Замены: 10. Кёкчю(с 79'), 33. Муса П.(с 79'), 44. Араужу Т.(с 89'), 22. Чикиньо(с 90'), 47. Гувейя(с 90')
Запасные: 24. Суареш C., 13. Юрасек Д., 38. Виктор Жоао, 9. Артур К.

Предупреждения: Мариу Ж. 72', Морато Ф. 78', Сильва А. 84'

Интер: 77. Аудеро, Карлос Аугусто, 6. де Врей( до 77'), 15. Ачерби, 36. Дармиан( до 68'), 31. Биссек, 16. Фраттези, 21. Аслани К., 8. Арнаутович( до 68'), 14. Классен Д.( до 68'), 70. Санчес А.( до 79')
Замены: 23. Барелла(с 68'), 17. Куадрадо(с 68'), 9. Тюрам М.(с 68'), 32. Димарко(с 77'), 22. Мхитарян(с 77'), 10. Мартинес Л.(с 79')
Запасные: 1. Зоммер, 12. Ди Дженнаро, 44. Стабиле, Станкович Ал., 20. Чалханоглу, 47. Камате

Предупреждения: Куадрадо 76'

00:00

На цьому у нас все. Бережіть себе, любіть футбол! Мирної вам ночі.

00:00

Інтеру вдалося піти від поразки у матчі, де він програвав 0:3 після першого тайму.

23:55

Як пощастило зараз Бенфіці! Ді Марко з флангу покатив м'яч під удар Бареллі, але той вгатив точно у стійку!

90
23:51

Аж 9 хвилин додає арбітр.

89
23:50

Рогер Шмідт отримує жовту картку за надмірні емоції.

89
23:49

Момент у Бенфіки! Рафа Сілва проривається до штрафного майданчику та б'є в дальній кут. Повз ворота. Бенфіка в меншості. І Бенфіка атакує!

89
23:48

Заміна. Бенфіка. Ді Марія пішов, Араужу Т. вийшов

23:46

Арбітр передивився епізод на повторі та змінив своє рішення. Антоніу Сільва жорстко в'їхав в Бареллу.

86
23:45

Червона картка. Бенфіка. Сільва А.

23:44

Відкладена жовта картка для захисника Бенфіки за черговий фол.

84
23:44

Жовта картка. Бенфіка. Сільва А.

83
23:43

Ді Марія! З лінії штрафного майданчику пробиває під поперечку - рятує Еміль Аудеро Інтер!

81
23:42

Хитро вчиняє Індзагі, випускаючи Лаутаро Мартінеса на останні хвилини. Виривати перемогу.

23:41

Морато фолить на фланзі, зупиняючи швидку атаку Інтера.

23:36

Жоау Маріу проривався робити покер, але Квадрадо зупинив його не за правилами.

76
23:36

Жовта картка. Інтер. Куадрадо

73
23:35

А який гарний пас віддає Ді Марія! Тенгстедт не дотягнувся зовсім трохи, аби на дальній стійці спрямувати м'яч у ворота.

23:34

Алексис Санчес довго думав, як бити і пробив точно в лівий від себе кут. Трубін полетів у протилежний.

72
23:32

Пенальті. Інтер. Алексіс Санчес

69
23:29

Не встиг Маркус Тюрам вийти на поле, як вже заробив пенальті. Його жорстко зустрів у штрафному майданчику Отаменді.

23:24

Тенгстедт отримав передачу від Рафи Сілви та цілив у ближній кут - Біссек встиг накрити удар. Кутовий для Бенфіки.

62
23:22

Мало б'є Бенфіка по воротах суперника у другому таймі. Ось і Анхель Ді Марія підправив статистику - точно в руки голкіперу суперника метрів з 18.

58
23:18

Гол. Інтер. Фраттезi! Який гол! Ачербі навісив з лівого флангу, Фратеззі зльоту вкладає м'яч у нижній кут.

53
23:13

Гол. Інтер. Арнаутовіч. І все ж таки, м'яч зараховано. Арнаутович залишився один на дальній стійці та просто закатав м'яч у ворота. Австрійцю вдалося уникнути офсайду.

52
23:11

Арнаутович забиває після кутового, але лайнсмен підняв прапорець. Це точно офсайд.

51
23:11

Потужний удар Алексиса Санчеса зі штрафного - Трубін знову рятує Бенфіку! 23 метри до воріт, сильний удар під поперечку, наш хлопець на місці.

50
23:09

Аугусто б'є метрів з 15 в ближній кут - Трубін рятує!

50
23:09

Жоау Невеш збив Біссека. Поки без жовтої картки, хоча підкат був жорсткий.

23:06

2-й тайм розпочався

22:54

Дещо сенсаційний результат за підсумками першого тайму. Так, Інтер грає не основним складом, але ж не настільки велика прірва між цими гравцями та Бенфікою...

22:54

1-й тайм завершився

45
22:47

Над полем Да Луж сиво - це вболівальники Бенфіки радіють успіху команди.

42
22:42

Інтер подає кутовий - Трубін максимально впевнено діє на виході, виносячи м'яч кулаком якомога далі.

38
22:39

Інтер намагається більше часу проводити на половині поля суперника. Бенфіка чітко грає у захисті.

34
22:35

Гол. Бенфіка. Маріу Ж. Тенгстедт зберіг м'яч у штрафній площі суперника, виконав м'яку подачу до воротарського, де ніхто не завадив Жоау Маріу спрямувати м'яч у ворота.

28
22:29

Тенгсдет проривався до штрафного майданчику суперника, Біссек штовхає його в спину, але рефері не одразу зупинив гру.

26
22:27

Фраттезі вивів ідеальною передачею Арнаутовича сам на сам із Трубіним, але українець рятує Бенфіку!

23
22:24

Ді Марія б'є з лівої, однак вище воріт.

21
22:23

Дуже необачно грають гравці Інтера біля власного штрафного майданчику. Однак тепер встигають виправитися, вчасно відібравши м'яч у Флорентіну.

17
22:19

Фратеззі фолить на Жоау Невеші. Поки що Інтер виглядає блідо.

13
22:14

Гол. Бенфіка. Маріу Ж. Аслані забарився із виходом з оборони, Тенгстедт перехопив м'яч та віддав в центр на Жоау Маріу, який уразив лівий від себе нижній кут!

10
22:10

Аслані з дальньої дистанції б'є точно в руки Трубіну.

7
22:08

Гол. Бенфіка. Маріу Ж. Блискуча комбінація: Антоніу Сільва подав на Тенгстедта, той головою скинув на Жоау Маріу, який вгатив м'яч під стійку. Арбітр перевірив епізод на VAR та вказав на центр поля.

5
22:05

По перших хвилинах поки все спокійно. Інтер дає господарям володіти м'ячем та не створює якогось величезного тиску.

22:01

1-й тайм розпочався

22:00

Сімоне Індзагі застосував масштабну ротацію складу. Ян Зоммер, Лаутаро Мартінес, Маркус Тюрам, Хакан Чалханоглу та Генріх Мхітарян на лаві запасних.

21:53

Бенфіка - Інтер: дивитися відеотрансляцію матчу Ліги чемпіонів.

21:52

Вітаємо, шановні друзі! У Ліссабоні на стадіоні "Да Луш" зустрінуться Бенфіка та Інтер. Господарі ще не перемагали у цій ЛЧ, а гості ведуть відчайдушну боротьбу за перше місце із Реалом Сосьєдад.