Феліпе фолить поблизу штрафного майданчику Ворскли. Може бути небезпечно.

14:52

Три хвилини компенсував арбітр.

90
14:51

Металіст продовжує тиснути на ворота Ворскли, але господарі стримують натиск суперника, відбиваючи усі атаки.

84
14:45

Близько до дубля! Романюк на замасі прибрав суперника та з лівої ноги цілив у дальній кут. Зовсім трохи не влучив!

82
14:43

Гол. Металіст. Романюк. Чудова атака харків'ян, яка завершилася потужним ударом Романюка в дальній кут.

81
14:42

А ось і шанс у Прядуна! Практично впритул форвард Металіста атакував ворота Ворскли, але Ісенко врятував!

77
14:38

Зовсім заспокоїлася гра. Схоже, що єдиною інтригою залишаються бомбардирські здобутки Сефері, зокрема, чи заб'є він втретє.

71
14:32

Степанюк з правого флангу виконав простріл на Сефері, той чітко поцілив у площину воріт, але Металіст врятував Єрмолов.

68
14:30

Сефері та Лопес розіграли просту комбінацію із завершенням низом. Але удар Лопеса був занадто слабким.

67
14:28

Заміна. Ворскла. Челядін пішов, Лопес вийшов

66
14:28

Багачанський грубо атакував Олійника, ціливши йому в гомілкостоп. Але не влучив.

62
14:24

Два поспіль моментів у Прядуна. Спочатку йому завадили в один дотик поцілити у ворота, але він заробив кутовий. Вже після подачі з кута поля, Прядун головою пробив вище воріт.

59
14:20

Заміна. Металіст. Бойчук Б. пішов, Корраль вийшов

57
14:18

Класний пас врозріз від Сефері в напрямку Степанюка. Руслану не вистачило зовсім трохи, аби його замкнути в один дотик.

52
14:15

Металіст пробує виходити в атаку, але бажаного ефекту гості ще не досягли - дуже щільно захищається Ворскла.

47
14:15

Чудовий удар вдотик від Сефері після подачі з правого флангу - Єрмолов впорався з ударом практично впритул.

14:15

Скандальний перший тайм: чотири пенальті за 45 хвилин. До одного з них серйозне запитання. Звісно, Металіст посипався і пропустив ще й третій м'яч. Чи відіграються харків'яни по перерві?

14:15

1-й тайм завершився

45
13:53

Гол. Ворскла. Феліпе. А ось і перший гол з гри! Феліпе вдало завершив комбінацію класним ударом в нижній кут.

13:49

Третя спроба Сефері краща, аніж друга - це дубль, хоча пенальті цей сумнівний.

45
13:49

Пенальті. Ворскла. Сеферi

13:48

Демченко заявляє, що грав в м'яч.

13:48

Четвертий пенальті в матчі! Челядін отримав по ногах - Омельченко вказав на позначку.

45
13:47

Жовта картка. Металіст. Демченко Є.

44
13:46

Сефері віддавав на хід Олійнику, але досвідчений хавбек не встиг за м'ячем.

40
13:43

Степанюк пробиває головою - точно в руки Єрмолову.

36
13:39

Рідка вилазка Металіста до воріт суперника призвела до кутового.

13:33

Єрмолов відбив удар Сефері!

13:33

Будете сміятися, але арбітр втретє призначив пенальті: це Єрмолов збив Степанюка.

29
13:32

Жовта картка. Металіст. Єрмолов

13:30

Єрмолов відбив удар, м'яч влетів в поперечку і від неї опустився у ворота.

13:28

А от і пенальті у ворота Металіста! Феліпе прострілив з правого флангу, а Мізюк прямо у воротарському майданчику завалив Степанюка.

22
13:25

Єрмолов вибіг далеко за межі штрафного майданчику та вибив м'яч. Але влучив у свого партнера, ледь не створивши Сефері шанс для взяття воріт.

19
13:21

Бацула спробував закрутити м'яча у ворота, але значно вище воріт. Щось із прицілом у гравців Ворскли сьогодні не клеїться.

13:17

Скляр б'є з 10 метрів, але Єрмолов встиг скластися та врятувати свою команду.

14
13:17

Денис Олійник чи то пробивав з гострого кута, чи то прострілював на Степанюка, але у підсумку вийшло гостро та безрезультатно.

13:10

А от і пенальті у ворота Ворскли! Ісенко врізав кулаком в голову Демченку...

4
13:07

Ворскла прогнозовано з перших хвилин притисла харків'ян біля їхнього штрафного майданчику. Поки окрім дальнього удару Челядіна (і дуже невлучного), гостроти немає.

13:04

1-й тайм розпочався

12:20

Полтавці поправили свої справи, здобувши дві перемоги поспіль в останніх матчах. Команда Скрипника обіграла Інгулець та Чорноморець із однаковим рахунком 1:0. Щодо Металісту, то востаннє він перемагав ще у першому колі, якраз у матчі проти Ворскли...

12:19

Вітання усім шанувальникам українського футболу! Запрошуємо вас на текстовий онлайн-репортаж матчу 22-го туру чемпіонату України з футболу між командами Ворскла та Металіст.