23:53

Леао б'є в площину, але по центру, там і стояв Мерет

86
23:52

Наполі міг забивати! Причому двічі. Спочатку Ді Лоренцо точно бив у дев'ятку - Меньян врятував. Потім Олівейра переправляв головою м'яч у дальній кут - трохи вище

23:40

Крунич міг із центру штрафного розстріляти ворота суперника, але як слiд по м'ячу не влучив

23:16

Затяжна атака Наполі з трьома кутовими створила гостроту, але не створила моментів

49
23:13

Елмас головою вдарив у ворота - Меньян насилу перевів м'яч на кутовий. А після нього головою в площину бив уже Ді Лоренцо - але прямо у воротаря

23:08

2-й тайм розпочався

22:57

А напередодні Ерлінг Холанд став рекордсменом АПЛ

22:51

Ось так. Наполі вів гру 40 хвилин, а потім була зразкова п'ятихвилинка Мілана - і все перевернулося

22:50

1-й тайм завершився

22:50

Ще кутовий, К'єр б'є головою - і влучає у перекладину! Ну і кінцівка у Мілана

45
22:48

Ще момент у Мілана! Тоналі дали вдарити метрів з 12. М'яч після рикошету йде на кутовий

22:43

ГОООЛ! Зразкова контратака Мілана! Діас відібрав м'яч на своїй половині - і за підтримки чотирьох партнерів стрімко помчав до воріт. Декілька пасів - і м'яч опинився у Беннасера, який з ходу пробив Мерета

22:34

Леао спробував створити диво в іншому стилі - зробив найгостріший пас на дальню штангу. Діас ледь не замкнув

22:29

Удари по воротах – 1-8. Удари у площину - 0-2

25
22:28

Фантастичний момент сам створює Леао! Прийняв м'яч на своєму полі, прокинув між двома опонентами та рвонув до воріт. Його намагалися наздогнати – але куди там. У результаті Леао увійшов до штрафного майданчика і вдарив - м'яч пройшов поряд з дальньою штангою. Гол міг вийти просто шедевральний!

21
22:24

Характерний момент - Наполі хвилини дві перепасовувався на половині поля Мілана, намагаючись знайти загострення, нарешті, Лосано праворуч зробив простріл, який захист господарів нейтралізував із явною напругою

16
22:20

Наполі має ініціативу, ігноруючи статус гостей. У Мілана багато втрат, пов'язаних із активним пресингом суперника

12
22:13

Могутній удар Зелінського метрів з 25 - Меньян відбиває м'яч на черговий кутовий

8
22:11

Мілан промацав супротивника далеким штрафним. Тоналі зробив гострий пас - Мерет у падінні вибив м'яч

22:09

Дуже весело почав Наполі. Ібрагімович на трибунах тривожно віддувається

3
22:05

Ангіса б'є під перекладину - Меньян у грі, переводить м'яч на кутовий, після якого головою б'є Ді Лоренцо

1
22:04

Паніка біля воріт Мілана – не розібралися з прострілом, зовсім не гострим. Кварацхелія був у ворота, де вже не було Меньяна – але захисники вибили м'яч із лінії, а добивання Наполі не вдалося. Ух!

22:01

1-й тайм розпочався

20:56

Давно вже не було італійських чвертьфіналів. Але в цьому розіграші Ліги чемпіонів італійські команди успішні так, як давно не були. І двом із них випало грати між собою. Перевага віддається 'Наполі', що проводить чудовий сезон. Але не все так просто у цьому протистоянні. Згадаймо, що в Серії А 'Мілан' нещодавно знищив цього супротивника 4:0, причому на його полі. Чи, може, це був хитрий хід Лучано Спалетті - щоб розслабити 'россонері'? Скоро все побачимо...

09:29

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповнилося вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!