Все зрозуміло у цьому матчі і команди просто дограють.

14:39

Заміна. Шахтар. Криськів пішов, Кастільо Д. вийшов

78
14:39

Гол. Шахтар. В'юнник. 1:4. Після навісу з флангу Келсі пробив головою, Бандура парирував удар впритул, але першим на добиванні був В'юнник.

14:39

Гол. Минай. Гунічев. 1:3. Після скидки головою від Рогозинського Гунічев так само головою пробив повз Різника.

67
14:39

Жовта картка. Минай. Ралюченко

14:39

66
14:32

Гол. Шахтар. Судаков. 0:3. В першому матчі після відновлення після операції апендициту Судаков відзначається голом. Майже з лінії штрафного виконав технічний удар у кут воріт. Бандура був безсилим врятувати Минай.

65
14:32

Жовта картка. Шахтар. Судаков

63
14:32

Гунічев пробив головою дуже невдало після флангового навісу.

14:18

Гол. Шахтар. Кащук. 0:2. Забиває Кащук у третьому матчі поспіль після пасу В'юнника.

59
14:16

Заміна. Минай. Вишневський О. пішов, Гунічев вийшов

57
14:14

Удар Солдата заблоковано. Набагато активніше діє Минай в атаці по перерві. У першому таймі ударів фактично не було.

53
14:11

Твердохліб в боротьбі з Коноплею падає в штрафному після удару ліктем в обличчя, але арбітр не призначає пенальті, вважаючи, що захисник Шахтаря зіграв не навмисно. VAR на матчі відсутній.

50
14:07

Жовта картка. Минай. Одарюк

49
14:06

Твердохліб головою пробив дуже невлучно.

47
14:05

Назарина потужно пробив з-за меж штрафного трохи вище поперечини.

13:46

Трохи несподівані заміни від Шарана за кілька хвилин до перерви.

13:41

Зубков з під захисника пробив у ближній кут, але Бандура накрив м'яч, який летів у ближній кут.

37
13:41

Гол. Шахтар. Матвієнко М. 0:1. Допоміг стандарт. Після кросу Зубкова зі штрафного м'яч з рикошетом від Віттенчука відскочив до центрального захисника Шахтаря і Матвієнко пробив повз Бандуру.

34
13:36

Мельник перериває гострий простріл Коноплі у воротарський майданчик.

31
13:33

Потужний удар Зубкова і Бандура рятує Минай у видовищному стрибку.

27
13:29

Кравчук перериває гострий простріл Зубкова на Сікана.

24
13:26

Бандура чітко грає на виході і знімає м'яч з голови суперника після подачі з кутового.

19
13:21

Степаненко тримається за стегно. Може бути вимушена заміна в середині першого тайму.

17
13:20

Назарина пробив низом з під захисника, Бандура впорався з ударом.

17
13:19

Зубков вертикальним пасом намагався вивести Сікана сам на сам з Бандурою, але кіпер вчасно вийшов з воріт і вибив м'яч в аут.

11
13:13

Сікан після навісу Кащука головою пробив трохи вище воріт.

7
13:09

Сікан не зумів обробити м'яч і сфолив в атаці на Кравчуку.

3
13:05

Сікан падає у штрафному майданчику, але на пенальті боротьба з Нємчаніновим не тягнула.

13:02

1-й тайм розпочався

17:46

В 2023 році група компаній FAVBET значно посилила підтримку ЗСУ та глибше інтегрувалася в національну економіку

10:51

"Минай" на стартовому відрізку сезону запам'ятався тим, що відібрав очки у учасників єврокубків - "Дніпра-1" та "Зорі". Причому луганчани після цього матчу втратили свого тренера. В іншому команда із Закарпаття показує свої звичні результати, перебуваючи у нижній частині турнірної таблиці. Більше того, сьогодні вона на останньому місці.