Запасні: 1. Долгий, 44. Єрмаков Г., 20. Ващенко, 71. Шостак Де., 14. Кулаковський, Мадісон, 23. Джевані Р., 99. Де

Попередження: Калітвінцев В. 66', Калюжний 90'

Рух: 32. Ледвій, 93. Роман Віт., 15. Підгурський, 29. Дідик Р., 30. Таллес Б.( до 90'), 71. Федор( до 46'), 77. Сич О., 92. Слюбик, 8. Карабін( до 85'), 9. Квасниця( до 76'), 19. Пастух Є.
Заміни: 99. Руніч(від 46'), 22. Плюман(від 76'), 91. Теслюк Д.(від 85'), 10. Притула(від 90')
Запасні: 1. Герета, 4. Холод В., 96. Слюсар Д., 73. Лях Р.

Попередження: Дідик Р. 42', Слюбик 44', Роман Віт. 76'

Рефері: Kovalenko Andrii. VAR - Kurhanov Valerii

Цікавих вам спортивних подій і як глядачам, і як гравцям. Дякуємо за увагу.

14:56

11-7 за ударами, кутові 2-5

14:55

Вони зробили це знов - п'ята поспіль нічия для Олександрії і Руха. У підсумку рівна гра рівних суперників.

14:49

Потужний удар Руніча з лінії штрафного, Шевченко тягне - класний сейв.

14:44

Гольовий момент Руху! Плюман прострілює до центру штрафного. Удар впритул Руніча - Шевченко тягне! Виправився голкіпер

82
14:43

Гол. Рух. Слюбик. Дальній удар низом від центрального захисника. Шевченко просто прогавив удар. Четвертий гол для Богдана у чемпіонаті.

80
14:42

Гол! Олександрія. Михайленко М. Дубль робить Микола. Безерра виіддає ідеальний пас до штрафного і Михайленко вбігає і замикає цей навіс. Забув Рух про те, як атакує Олександрія.

78
14:42

Дуже багато закидань до штрафного Олександрії останніми хвилинами. Здається, Пономарьов вирішив перевірити один з законів філософії - перехід кількості у якість.

14:36

Перша атака господарів у таймі. Ковалець зряче закинув на Калитвинцева, той головою пробивав, але прямо у руки Ледвія.

14:34

Заміна на підсилення атаки в господарів.

73
14:33

Заміна. Олександрія. Костишин Д. пішов, Безерра вийшов

72
14:33

Ледь Шевченко не наварив, грачи ногами. Заблокували його пас, але вдалося винести м'яч подалі і вортар Олександрії повернувся до воріт

71
14:32

Удар Підгурського по воротах Шевченка - хоч якесь пожвавлення.

70
14:29

Команди втомилися, грають простіше.

67
14:28

Абсолютно заслужена жовта Сергію Кравченку з тренерського штабу господарів - здається, в Кропівницькому були чутни його нецензурні коментарі на адресу рефері. Хоча, уточнення - жовта Ротаню.

14:27

Калитвинцев нагадав про себе лише грубощами. Взагалі без гри Олександрія.

66
14:26

Жовта картка. Олександрія. Калітвінцев В.

61
14:23

За такої гри вміння команди Ротаня без моментів привезти собі може стати ключовим.

60
14:22

Якщо ви пропустили перші 15 хвилин другого тайму, вітаю, ви зробили розумний вибір.

59
14:20

Продовжуємо спостерігати за тактичною боротьбою. Без моментів.

14:17

Львів'яни після перерви перекрили кисень господарям, тепер вже Олександрія не може організовувати атаки.

55
14:16

Рух з аута закинув м'яч прямо до чужого штрафного, боротьбу виграли господарі.

53
14:14

Футбол без воріт, суперники демонструють, як вони вміють в захист.

49
14:10

Удар Талеса з напівкулі штрафного - вище воріт.

48
14:10

Рух три хвилини на чужій половині поля. До перерви такого не було.

13:50

Засмучений Ротань прямує у роздягальню. Здається, йому потрібна людина, яка наведе лад у захисті. В атаці господарі виглядають дуже привабливо.

13:48

1-й тайм завершився

45
13:47

Провал ліворуч у Руха, Мартинюк вільно добігає до штрафного, але прострілює на воротаря.

13:47

Слюбик і Дідик пропускають наступний тур

44
13:46

Жовта картка. Рух. Слюбик

13:46

Вистачає моментів в команди Ротаня. Не вистачає реалізації.

43
13:46

Подача Калитвинцева на Кравченка, той всіх перестрибнув, але Ледвій зреагував на удар впритул.

42
13:45

Жовта картка. Рух. Дідик Р. Зрубив Михайленко на фланзі.

42
13:44

Подача Руха до штрафного Олександрії. Кравченко акуратно скидає Шевченкові.

40
13:43

Третє чи четверте закидання господарів за спини захисникам на гравця, який вривається з глибини, але цього разу невдале виконання. Пономарьов має розібратися із цією небезпекою в перерві, тому що поки працює план Олександрії в атаці.

36
13:39

Без моментів гра, йде тактичне протистояння.

13:33

За ударами 6-1, а на табло нічия.

31
13:33

Прицільний удар Калитвинцев метрів з 25 - цілив у дальній кут, виглядало небезпечно.

13:32

Попередження в тренера Руха Віталія Пономарьова.

13:30

Не за ігровою логікою, але це матч за участі Олександрії, вона вміє дивувати. Приємно дивувати фанів суперників.

26
13:29

Гол! Рух. Пастух Є. Сич на бровці обіграв суперника, прострілив до штрафного, де Кравченко просто подарував м'яч Пастуху. Євген з кількох метрів без перешкод зрівняв рахунок. Четвертий гол для Пастуха в сезоні.

23
13:27

ГЕНІАЛЬНА атака Олександрії. Це награно. Скорко біг собі флангом, а гравці атаки утягнули за собою захисників і Скорко віддав просто у центральну зону - там нікого не було. Але туди прибіг метрів за 30 Михайленко - і міг робити рахунок 2:0. Руху поки щастить.

22
13:25

Пресинг Олекандрії зараз ледь не нокаутував львв'ян. Скорко вискочив, наче бетман, обікрав когось з центрбеків і організував вихід 2 в одного. Але Костишин програв дуель Ледвію. Класно все робить команда Ротаня.

18
13:20

Триває безпорадність Руху з м'ячем в ногах

16
13:18

А тепер Михайленко із гримасою болю на газоні. Потрібна допомога автору голу.

14
13:17

Гості не знають, як розпочинати атаки, доводиться Ледвію робити довгі закидання навмання. Це заслуга тактичного малюнку Олександрії

13
13:15

Ну дуже впевнено виглядає Олександрія на старті матчу. Але скільки вже було таких зустрічей в сезоні, коли ігрова перевага ні до чого не призводила.