Здається Зоря не дуже буде засмучена поразкою.

17:16

Заміна. Зоря. Мічін П. пішов, Чурко вийшов

75
17:16

Гол. Колос. Дієго Каріока. 0:1. Гравці, які вийшли на заміну роблять результат. Безбородько головою продовжив навіс на дальню стійку, яку замкнув Дієго Каріока.

16:59

Антюх з готсрого кута пробив повз дальню стійку.

16:50

Жуніор Рейс зробив цирковий трюк, лежачи обіграв двох суперників, піднявся і пробив повз ворота.

61
16:49

Герреро виконав фірмовий удар після розвороту, але не сильно пробив у руки Гороха.

16:47

Після запального початку другого тайму, гра знову перетворюється на те, що відбувалось в першому таймі. Потрібен гол, потрібні емоції.

57
16:46

Жовта картка. Зоря. Горбач

49
16:39

Башич якимось дивом не влучив у кут після розіграшу штрафного.

48
16:37

Велетень після кутового завдав потужного удару головою вище воріт.

46
16:36

Мацапура парирує удар Оріховського у дальній кут.

16:34

Блокує Багатов удар Велетня з меж штрафного.

16:17

Забиває Колос, але гол скасовують через офсайд його автору Криворучка.

35
16:09

Ранжел якимось дивом зміг виконати удар через себе в оточенні суперників, але Мацапару діяв уважно і виловив м'яч з кута воріт.

32
16:08

Флангова передача гостей неочікуванно перетворилась в неприємний удар, але Мацапура впорався.

26
15:59

Герреро завдав небезпечного удару, але знову підставлена нога захисника і лише кутовий.

15:54

21
16:01

Вимагають гравці Зорі пенальті, але суддя каже, що м'яч торкнувся стегна, а не руки.

20
15:53

Нарешті дуже класна атака Зорі, але простріл Жуніора перервали в останній момент, а там вже два футболісти готувались його замкнути.

11
15:44

Мічін і Горбач на газоні у штрафному Колосу, але пенальті ніхто не заробив, все чисто.

15:40

Поки дуже обережний футбол. Колос влаштовує нічия, Зорі взагалі нічого не потрібно.

15:33

1-й тайм розпочався

10:59

Зоря - Колос: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу УПЛ

10:58

Колос повністю провалив другу частину сезону. З початку березня команда поступилася у дев'яти матчах. У тому числі – у чотирьох останніх. Це призвело до того, що на фініші чемпіонату ковалівцям довелося озиратися на аутсайдерів. Щоправда, лише Оболонь має теоретичний шанс наздогнати Колос. Для Зорі, по суті, сезон вже закінчено і найбільш логічним результатом цього поєдинку стане нічия. Чи все ж таки не варто шукати логіку у футболі?