ГОООЛ!!! Манчестер Сіті. Доку Ж. Доку таки пробиває Онана. Точний удар під штангу. Сіті повертається у гру.

18:39

Удар від Бруно Фернандеша надійно бере Ортега.

80
18:39

Тепер шанс має Юнайтед. Збивають Хойланда біля штрафного майданчику з правого флангу. До воріт метрів 18.

79
18:38

Удар від Фодена прийшловся в стінку.

78
18:37

Шанс для Сіті. Буде небезпечний штрафний удар. Доку пройшов зі своєго флангу ближче до центру, де його збили.

77
18:35

Небезпечно!! Знов дальній удар Кайла Уокера. Онана поки грає дуже надійно.

75
18:34

Знов Холланд просив пенальті впавши у штрафному. Суддя ігнорує.

18:30

Гострий випад лівим флангом Доку закінчується небезпечним прострілом у штрафну. Кутовий.

68
18:27

Удар Гарначо у ближній кут. Ортега на місці.

18:24

Небезпечно!!! Вихід 1 на 1 Хуліана Альвареса з Онана. Удар повз ворота.

60
18:19

Тиск на ворота Юнайтед зростає. Удар від Хуліана Альвареса - вище воріт.

59
18:18

Потужний удар від Кайла Уокера метрів з 30. Онана чітко реагує.

56
18:16

Заміна. Манчестер Сіті. Де Брюйне пішов, Альварес Хул. вийшов

18:15

Містяни останні хвилини затиснули Юнайтед до своїх воріт.

55
18:13

Небезпечно!!! Удар від Холанда приймає на себе стійка.

54
18:13

Більш менш небезпечна атака Сіті. Пас від Доку на Фодена, але вдарити Філу не вдалось.

53
18:12

Ще один неприємний для Сіті випад Юнайтед. М'яч скакав по всьому штрафному майданчику, але удара так і не сталось.

50
18:09

Гострий випад Юнайтед, але в останій фазі Бруно Фернандеш не зміг віддати точну передачу.

47
18:07

Другий тайм почався зі схожої картини. Сіті намагається позиційно атакувати, Юнайтед чекає на контратаку.

18:03

Оборона Сіті в цьому матчі шокує. Але більш шокує практично беззуба гра у атаці. Всього три удари по воротам. Слід очікувати рішучих змін від Пепа Гвардіола та серію замін вже по перерві.

18:03

1-й тайм завершився

46
18:03

Навіс зі штрафного від Де Брюйне. Онана спокійно забирає м'яч.

17:47

В першому таймі Юнайтед показує просто христоматійну гру в обороні та нейтралезує практично всі спроби Сіті щось зробити.

17:43

Нічого не виходить у Сіті в атаці.

39
17:42

ГООООЛ! Манчестер Юн. Майну. Передачу від Рашфорда замикає Кобі Майну. Черговий провал Сіті в обороні.

38
17:39

Юнайтед забиває гол, але здається офсайд у Рашфорда.

37
17:39

Перший удар в площину воріт Юнайтед від Бернарду Сілва. Онана на місці.

34
17:36

Після отриманого голу Сіті виглядає поки розгублено.

30
17:32

ГООООЛ! Манчестер Юн. Гарначо. Як грім серед ясного неба. Юнайтед дочекався на момент. Помилка в обороні від Гвардіола і Гарначо забиває в порожні ворота.

29
17:31

Ситуацію на полі чітко ілюструє статистика. На момент зараз володіння 75 - 25 %.

17:29

Юнайтед обрав тактику вичікування на свій шанс контратаки. Поки надійно тримається в обороні.

26
17:27

Ковачіч просто чудово викатив м'яч у центр штрафного майданчика, але гравцям Сіті удара завдати не вдалось.

21
17:23

Небезпечний випад Юнайтед. Скот Мактоміней міг пробити, але удар заблокували. Відразу після цього захисникам Сіті довелось просто вибивати м'яча зі свого штрафного майданчику під пресингом.

17:22

Сіті володіє м'ячем, але багато неточних передач в останій фазі атаки.

17:21

Статистика. Володіння: 65% - 35% Удари 1 (0) - 1 (1) Кутові 0 - 0

17
17:19

Могла бути небезпека біля воріт Юнайтед, але в останній момент Фоден віддав не точну передачу.

13
17:15

Напруга біля воріт Онана зростає. Де Брюйне небезпечно навішував у штрафний майданчик, але в боротьбі передачу заблокували.

10
17:12

Гостра атака Сіті. Фоден небезпечно навішував у штрафний майданчик, але адресату не знайшлось.

9
17:10

Удар Гарначо після непоганої атаки Юнайтед. На місті Ортега.

7
17:09

Тільки на 7-й хвилині Юнайтед зміг трошки заволодіти м'ячем.

17:05

Містяни поки контролюють м'яч, але без просування вперед.

1
17:03

Небезпечна передача на Холанда практично у вратарскій майданчик, він падає і всі "просять" пенальті. Але ні.

1
17:02

Рашфорд міг вискочити 1 на 1, але його заблокували захісники Сіті.

17:02

1-й тайм розпочався

16:56

На матчі присутній принц Уільям

16:56

Дуже яскраве відкриття матчу. Чудове шоу.

15:35

Гаррі Магуайр не зіграє у фіналі Кубка Англії, проте Мейсон Маунт, Віктор Лінделеф та Антоні Марсьяль доступні та допоможуть команді у фінальному матчі сезону.