Україна (ол): 12. Фесюн, 2. Крупський, 4. Таловеров, 3. Мартинюк А.( до 68'), 5. Рубчинський, 8. Михайленко М.( до 58'), 10. Брагару( до 60'), 11. Хлань М.( до 79'), 16. Батагов, 18. Криськів, 14. Сікан( до 59')
Заміни: 7. Очеретько(від 59'), 17. Федор(від 59'), 9. Краснопір(від 60'), 6. Сич О.(від 68'), 15. Велетень(від 79')

Попередження: Рубчинський 53', Велетень 82'

Аргентина (ол): 1. Рульї, 2. Ді Чезаре, 3. Солер( до 67'), 13. Лухан, 16. Отаменді, 5. Фернандес Ес.( до 67'), 8. Медіна, 10. Альмада( до 79'), 9. Альварес Хул.( до 80'), 15. Гонду( до 59'), 17. Сімеоне Д-о
Заміни: 14. Ессе(від 58'), 6. Амiоне(від 67'), 7. Сенон(від 67'), 18. Бельтран Л.(від 79'), 11. Ечеверрі(від 80')

19:59

2-й тайм завершився

95
19:56

Очеретько знову втрачає свій шанс. Олег низом б'є повз ворота з центру штрафного майданчика

93
19:54

Велетень б'є по воротах Аргентини - голкіпер забирає м'яч у руки

91
19:54

ГОЛ! Аргентина. Ечеверрі. Хуліан Альварес пробив здалеку по воротах - Фесюн відбив, але першим на добиванні опинився Ечеверрі, який спокійно відправив м'яч у сітку

19:40

Очеретько! Отаменді кинувся під удар українця і не дав відбутися удару у площину

19:35

Красонпір мав зрівнювати! Криськів і гравець Руху не розібралися у штрафному майданчику Аргентини, в результаті удар прийняв на себе захисник

73
19:34

Тисне Україна, але пройти оборону аргентинців не так просто

68
19:29

Криськів! Найкращий момент України у другому таймі - гравець Шахтаря закручував м'яч у кут воріт, на що зумів зреагувати голкіпер суперника

19:24

На контратаках тепер грають південноамериканці, очікуючи на помилки збірної України

60
19:24

Альмада намагався заробити пенальті для Аргентини, але арбітр проігнорував падіння аргентинця

19:08

ГОЛ! Аргентина. Альмада стріляє метрів із 20-ти та відправляє м'яч точно у дальній кут воріт України. Фесюн врятувати свою команду у цьому епізоді не зміг

19:06

2-й тайм розпочався

18:52

Класне закінчення тайму вийшло в України, але реалізувати свої шанси підопічні Ротаня не змогли

18:48

Криськів міг виводити Україну вперед! Михайленко прибрав захисника і віддав під удар гравцю Шахтаря - Дмитро низом пробив у гравця аргентинців

18:46

П'ять хвилин додано до першого тайму

45
18:45

І тут же синьо-жовті створили свій найкращий момент за весь тайм – Михайленко був на ударній позиції, а його постріл низом заблокував захисник

44
18:45

Який сейв від Кирила Фесюна! Воротар України спочатку сам помилився, а потім зупинив вихід сам-на-сам

42
18:42

Альварес! Крупський не дав Хуліану точно пробити по воротах - м'яч рикошетом від ноги гравця України летить на кутовий

40
18:41

Небезпечно могло бути біля воріт України. Фесюн зупинив сильний удар низом від Сімеоне, хоча форвард аргентинців вже був в офсайді

39
18:39

Без моментів відбувається гра в останні хвилини. Дуже обережно сьогодні грають обидві команди

34
18:34

М'яч в команди Маскерано, але підійти близько до воріт Фесюна аргентинці не можуть

18:30

Марокко виграє в Іраку 2-0, а це означає, що Україні потрібно обов'язково перемагати Аргентину для виходу в плей-офф

27
18:27

Хлань! Максиму зовсім трохи не вистачило, щоб замкнути біля воріт Аргентини навіс Брагару

25
18:26

Фесюн вступає в гру, забираючи м'яч з-під поперечини після флангового навісу Солера

18:18

Перший момент в України! Криськів замість удару покотив під удар Батагову і той сильним ударом влучив у захисника. Буде кутовий

16
18:16

Перспективний стандарт заработав Криськів для України - прямо біля лінії штрафного майданчика

11
18:11

Альварес! Хуліан стріляє метрів з 20-ти - м'яч летить вище воріт

9
18:10

А тепер команді Ротаня вже просто пощастило. Гонду міг головою розстрілювати ворота Фесюна, але натомість віддав неточну передачу

6
18:10

Могло бути небезпечно біля воріт України. Симеоне втік до штрафного майданчика синьо-жовтих, де Мартинюк не дав йому віддати передачу під удар

18:00

1-й тайм розпочався

15:38

Для виходу у чвертьфінал синьо-жовтих влаштує перемога чи нічия з не менш результативним рахунком, ніж у паралельному матчі Марокко – Ірак

17:33

Сьогодні, 30 липня, олімпійська збірна України в рамках літніх Ігор-2024 проведе свій третій матч із представником Південної Америки, командою Аргентини.

FAVBET продовжує вдосконалюватись та додавати інноваційні рішення, що покращують досвід мільйонів користувачів своїх платформ. Серед найсвіжіших — можливість у реальному часі відстежувати рівень віддачі окремих слотів.