Заміни: 19. Троссар(від 79'), 15. Ківьор(від 80'), 3. Тірні(від 89')
Запасні: 30. Тьорнер М., 97. Уолтерс Р., 20. Жоржиньо, 21. Вієйра Ф., 10. Сміт-Роу, 24. Р. Нельсон

Попередження: Вайт Б. 23', Г. Джака 41', Ремсдейл 53', Сака Б. 84'

Чемпіонат Англії, Прем'єр-ліга 2022-23: Турнірна Таблиця

20:28

2-й тайм завершився

95
20:27

Небезпечно! Голкіпер Арсеналу, можливо, заробляє для команди одне очко. Витягнув м'яч із дев'ятки після удару Салаха

20:20

ГОООЛ!!! Александер-Арнольд обігрує Зінченка на фланзі і навішує на дальній кут воротарського майданчика, де Фірміно пробиває головою в порожній кут

20:06

Небезпечно! Перший момент Арсеналу у другому таймі. Мартінеллі увірвався ліворуч до штрафного майданчика і прострілював на дальню. Рікошет – Алісон накриває м'яч

68
19:59

Володіння м'ячем у другому таймі - 63% на 37%

64
19:56

Робертсон виконав стандарт зліва. Ван Дейк до м'яча не дістав, але заробив кутовий

19:49

Небезпечно! Салах отримує м'яч праворуч у штрафному майданчику і б'є. Воротар рятує Арсенал

19:22

Захоплюючий матч. Сподіваємося, що такий самий футбол ми побачимо і після перерви

19:21

1-й тайм завершився

45
19:20

Небезпечно! Ліверпуль мало не зрівнює. Воротар рятує Арсенал після удару Жоти головою. А Хандерссон пробиває метрів з 13-ти вище воріт

19:17

Додано 4 хвилини

42
19:14

ГОООЛ!!! Класна комбінація Ліверпуля. Хендерсон у центрі штрафного майданчика віддає на дальню, і Салах мало не входить з м'ячем у ворота

19:05

Небезпечно! Арсенал втрачає м'яч у своїй половині. Салах вривається праворуч у штрафний майданчик, але б'є неточно

32
19:03

Жовта картка. Ліверпуль. ван Дейк

28
19:01

ГОООЛ!!! Мартінеллі у швидкій атаці навішує з лівого флангу, а Габріел Жезус головою відправляє м'яч у сітку. Два захисники Ліверпуля просто спостерігали за тим, що відбувається

23
18:54

Жовта картка. Арсенал. Вайт Б.

20
18:51

Небезпечно! Робертсон вривається ліворуч у штрафний майданчик і б'є в дальній нижній. Поруч із штангою!

17
18:49

Небезпечно! Жезус намагався замкнути дальню після навісу Сака з правого флангу. Не влучив у площину

12
18:44

Зінченко пробиває з району лівого кута штрафного. Алісон відбиває м'яч, який летів у дальній нижній. Кутовий

8
18:41

ГОООЛ!!! Мартінеллі буквально продерся у штрафний майданчик господарів і проштовхнув м'яч у дальній кут

1
18:33

Арсенал одразу пішов уперед і заробив кутовий на лівому фланзі

18:32

1-й тайм розпочався

18:27

Напевно, найдраматичніший матч між Ліверпулем та Арсеналом на Енфілді відбувся у сезоні 1988-89. Подивіться, як команди йшли по дистанції. І перед останнім матчем Ліверпуль випереджав Арсенал. Лондонцям треба було перемагати щонайменше 2:0. І вони забили другий м'яч на останній хвилині матчу!

16:27

Ваша невелика пожертва дозволить нашому колективу з чотирьох редакторів продовжити працювати над проектом, якому у грудні виповнилося вже 25 років і який переживає найскладніший період у своїй історії. Допомогти terrikon.com можна, зробивши донат за посиланням. Дякуємо!

16:27

Ліверпуль - Арсенал: дивитись онлайн відеотрансляцію матчу АПЛ

16:26

Сьогодні той рідкісний день, коли Манчестер з надією дивиться на "Ліверпуль". Принаймні його "міська" частина. Поразка "Арсенала" не дозволить "Сіті" очолити турнірну таблицю чемпіонату Англії, але помітно скоротить відставання команди Хосепа Гвардіола від лідера. Самому "Ліверпулю" перемога у сьогоднішньому матчі, зрозуміло, також потрібна. Інакше про путівку до Ліги чемпіонів можна забути.