Феєнорд: 22. Велленройтер, 4. Гертрейда, 18. Траунер, 33. Ганцко, 15. Лопес М.Л.( до 57'), 10. Кекчю( до 69'), 17. Шиманський С.( до 57'), 20. Віффер, 26. Ідріссі( до 62'), 7. Джаханбахш, 29. Хіменес Сантьяго( до 57')
Заміни: 30. Буллауде(від 57'), 6. Расмуссен Я.(від 57'), 9. Данило(від 57'), 14. Пайшан(від 62'), 25. Табуні(від 69')
Запасні: 21. Марціано, 49. Троост Т., 2. Хольмгрен-Педерсен, 28. Касанвірьо, 11. Ділросун, 48. Міламбо

Шахтар: 81. Трубін, 5. Бондар В., 26. Конопля, 22. Матвієнко М., 6. Степаненко( до 54'), 8. Судаков, 15. Михайліченко Б., 16. Криськів( до 46'), 21. Бондаренко( до 54'), 2. Траоре Л.Ш.( до 54'), 11. Зубков( до 63')
Заміни: 17. Джурасек(від 46'), 29. Назарина(від 54'), 14. Сікан(від 54'), 18. Келсі(від 54'), 34. Петряк(від 63')
Запасні: 1. Шевченко Ол., 30. Пятов, 28. Фарина, 23. Тейлор Л., 44. Ракіцький, 27. Очеретько, 20. Топалов

Попередження: Бондаренко 26', Судаков 81'

21:36

2-й тайм завершився

87
21:33

ГОЛ! Шахтар. Келсі відіграє один гол. Легіонер "гірників" втік віч-на-віч після закидання з глибини і в дотик пробив голкіпера

85
21:32

Фейєнорд просто перепасовується в центрі поля, а Шахтар навіть не намагається відібрати м'яч

21:13

ГОЛ! Феєнорд. Данило продовжує кошмар "гірників", з лінії штрафного майданчика відправляючи м'яч у стійку, а від неї у сітку

64
21:10

ГОЛ! Феєнорд. Джаханбахш. І знову удар по воротах "Шахтаря" перетворюється на гол. Форвард голландців стріляє з дальньої дистанції, а м'яч летить точно у нижній лівий кут.

21:06

Гол. Феєнорд. Ідріссі забиває ще один чудовий гол, з кута штрафного закручуючи м'яч у дальню дев'ятку

20:56

Гол. Феєнорд. Ідріссі красивим ударом метрів із 17-ти закручує м'яч у дальній кут воріт Трубіна

46
20:49

Заміна. Шахтар. Криськів пішов, Джурасек вийшов

20:49

2-й тайм розпочався

20:35

Жахлива гра в обороні з боку "Шахтаря" призвела до разгрому вже за підсумками першого тайму цього матчу

20:34

1-й тайм завершився

20:33

Одну хвилину додано до першого тайму

44
20:32

Знову Джаханбакш. Форвард голландців ледь не запустив м'яч під поперечину з-за меж воротарської

20:28

Хіменес міг забивати четвертий гол своєї команди, але з вигідної позиції запустив м'яч вище воріт

20:19

Міг відіграти один гол "Шахтар"! Судаков зважився на дальній постріл, а м'яч влучив у поперечину...

27
20:14

Зубков падає у штрафному майданчику Фейєноорда після контакту із захисником - свисток арбітра мовчить

24
20:12

ГОЛ! Феєнорд. Кекчу робить рахунок 2-0. "Шахтар" залишив одного капітана голландців і той сильним ударом низом відправив м'яч у дальній кут з-за меж штрафного майданчика.

23
20:11

Трубін знову рятує "гірників", переводячи на кутовий небезпечний удар Ідріссі

22
20:10

Ще одна небезпечна атака голландців, яка завершилася сейвом Трубіна після прострілу Лопеса