Перемога та поразка: Рух провів два спаринга у Івано-Франківську

Львівський Рух провів у неділю два спаринги у Івано-Франківську.

«Жовто-чорні» здобули перемогу у першому спарингу на літніх зборах. У півфіналі благодійного турніру «Разом до Перемоги» підопічні Леоніда Кучука розгромили МФК «Прикарпаття» U-19, повідомляє прес-служба "Руху".

Вже на 5-ій хвилині «жовто-чорні» вийшли вперед: Карабін на дальній стійці замкнув подачу від Мисика – 1:0. По перерві Ярослав оформив дубль, цього разу завдавши результативного удару головою після шикарного навісу з флангу від Кітели. Продовжили львів’яни забивати навіть в меншості: Притула вивів на ворота Пастуха, і той переграв кіпера, встановивши остаточний рахунок зустрічі – 3:0 на користь «Руху».

Спаринг. «Рух» (Львів) – МФК «Прикарпаття» U-19 (Івано-Франківськ) – 3:0 (1:0).

26 червня 2022 року. Івано-Франківськ, стадіон «Рух».

Голи: Карабін, 5, 35, Пастух, 43.

Попередження: Чідозі, 19, Непейпієв, 23, 43.

Вилучення: Непейпієв (друга жовта).

«Рух» (Львів): Ледвій, Мисик, Слюсар, Товарницький, Кітела, Чідозі, Пастух, Притула, Квасниця, Непейпієв, Карабін.

У другому недільному спарингу «жовто-чорні» поступились «Прикарпаттю ЗСУ», пропустивши два голи наприкінці поєдинку.

Суперником підопічних Леоніда Кучука у фіналі благодійного турніру «Разом до Перемоги» стали господарі змагань, які у півфіналі взяли гору над збірною ветеранів України – 2:0. На другий спаринг коуч випустив склад, наближений до основи. Також шанс проявити себе отримали Підгурський та Холод. Ігрову перевагу «рухівці» втілили у рахунок лише всередині другого тайму: Бойчук промчався лівим флангом, віддав на Климчука, який і відкрив рахунок у спарингу – 1:0. Втім, наприкінці зустрічі своє слово сказав Кузьмин, який став джокером «Прикарпаття ЗСУ». Спершу він скористався помилкою в обороні «жовто-чорних» і зрівняв рахунок, а через три хвилини обігрався у стіночку з партнером і вдруге засмутив Паньківа, пробивши точно у лівий кут воріт. 1:2 – поразка «Руху» у спарингу і як підсумок турне до Івано-Франківська – друге місце на благодійному турнірі «Разом до Перемоги».

Спаринг. «Рух» (Львів) – МФК «Прикарпаття ЗСУ» (Івано-Франківськ) – 1:2 (0:0).

Голи: Климчук, 41 – Кузьмин, 54, 57.

Попередження: Роман, 39.

«Рух» (Львів): Паньків, Лях, Білий, Холод, Роман, Підгурський, Сапуга, Федорчук, Климчук, Бойчук, Руніч.