Голанд дебютує в АПЛ, робить дубль та приносить Манчестер Сіті перемогу

another languages: en ru

"Манчестер Сіті" розпочав виступи у чемпіонаті Англії з перемоги над "Вест Гемом". Лондонці жваво розпочали гру, створивши небезпечний момент на перших хвилинах. Однак це практично все, що вдалося створити господарям за весь матч.

Дуже швидко "містяни" перевели гру у звичне для себе русло - з тотальним контролем м'яча. Достатньо сказати, що за весь перший тайм гравці "Вест Гема" не змогли зробити навіть ста точних передач. Інша річ, що при всій цій перевагі "Манчестер Сіті" завдав лише одного удару в площину воріт - з пенальті, який заробив і реалізував Ерлінг Голанд. Для норвежця це був перший гол у АПЛ.

Після перерви картина не сильно змінилася. У дебюті другого тайму ледь не створив проблеми своїй команді Ґюндоган, який втратив м'яч біля свого штрафного майданчика, проте Райс не скористався подарунком і пробив над поперечиною. А вже у наступній атаці "Сіті" забив другий м'яч. Голанд чітко зіграв на лінії офсайду, а Де Брюйне, відчувши момент, розрізав оборону суперника. Реалізація виходу віч-на-віч для норвезького форварда - справа техніки.

2:0 - зрозуміло, на початку сезону рано говорити про оптимальну форму, але сьогодні "Манчестер Сіті" показав, що може без нервів досягати результату. У багатьох у першому турі цього не вийшло.

2022-23, Чемпіонат Англії

Вест Гем - Манчестер Сіті 0:2 (0:1)
Голи: Холанд Е., 36 (пенальті) (0:1); Холанд Е., 65 (0:2)

Вест Гем: Фабіанські (Ареоля, 28); Цоуфал; Крессвелл; Зума К.; Б. Джонсон; Райс; Форнальс (Даунс, 92); Соучек; Лансіні (Бенрахма, 56); Антоніо (Скамакка, 56); Боуен (Ковентрі, 92)
Запасні: Рендолф; Ешбі; Око-Флекс; Влашич; Ковентрі

Манчестер Сіті: Едерсон; Аке; Рубен Діаш; Канселу; Вокер; Гюндоган (Бернарду Сілва, 78); Де Брюйне (Палмер Ко., 88); Родрі (Філліпс К., 88); Фоден (Марез, 88); Ґреліш; Холанд Е. (Альварес Хул., 78)
Запасні: Стоунс; Вілсон-Есбранд; Льюїс Р.
Попередження: Канселу 45

27 квітня

21:57
Кейн забив 400 гол у кар'єрі
21:48
Баєр знову рятується на останніх секундах і залишається непереможним: відео голів
18:56
Мирон Маркевич: Завдання стати найсильнішою командою Першої ліги ніхто з порядку денного не знімав
18:54
Шахтар на класі громить ЛНЗ в Черкасах: дивитись відео
18:41
Динамо слідом за Шахтарем забезпечило собі участь у єврокубках на наступний сезон
15:44
Минай здобуває важливу перемогу у ювілейному матчі: дивитись огляд матчу з Чорноморцем