Левандовський робить дубль на Камп Ноу: дивитись відеоогляд матчу Ла Ліги

Слідом за перемогою на виїзді "Барселоні" вдалося порадувати своїх уболівальників і на "Камп Ноу". У недільному матчі третього туру Ла Ліги каталонці розгромили на своєму полі "Вальядолід" - 4:0.

Господарі зі стартовим свистком взялися до справи та відкрили рахунок у середині першого тайму. Спрацювала зв'язка зіркових новачків "Барси": Рафінья виконав діагональ з правого флангу, а Левандовський замкнув дальню штангу. Гості за великим рахунком ніяк не відреагували на пропущений м'яч, продовжуючи зосереджено працювати в обороні і, мабуть, розраховувати на помилку суперника. Але план не спрацював - незадовго до перерви Педрі подвоїв перевагу "синьо-гранатових" - 2:0.

Другий тайм пройшов за схожим сценарієм. І навіть голи каталонці забивали у тих самих часових відрізках. На 65-й хвилині знову відзначився Левандовський. Дембеле однією передачею розрізав оборону суперника та вивів поляка до воріт "Вальядоліда". А там поляк п'ятою покотив м'яч у дальній нижній кут.

Міг Левандовскі оформити і хет-трик, але вже у компенсований арбітром час голкіпер гостей якимось неймовірним чином зреагував на удар форварда "Барселони". Втім, за мить Роберто добив м'яч у сітку – 4:0 на користь каталонців.

2022-23, Чемпіонат Іспанії: Турнірна таблиця

2022-23, Чемпiонат Іспанії

Барселона - Вальядолід 4:0 (2:0)
Голи: Левандовські Р., 24 (1:0); Педрі, 43 (2:0); Левандовські Р., 65 (3:0); Роберто С., 92 (4:0)

Барселона: Тер Штеґен; Араухо Р. (Роберто С., 61); Бальде Ал.; Кунде; Гарсія Е.; Бускетс (Кесс'є, 76); Гаві (де Йонг Ф., 61); Рафінья (Фаті, 61); Левандовські Р.; Дембеле У. (Торрес Ф., 82); Педрі
Запасні: Тенас; Пенья І.; Піке; Альба Ж.; П'янич; Депай; Обамеянг

Вальядолід: Масіп; Ескудеро; Луїс Перес; Санчес Х.; Гвардіола С. (Леон С., 61); Санчес І. (Тоні Вілья, 61); Мончу (Плано, 46); Фернандес Х.; Туамі А. (Арройо, 76); Агуадо (Меса Р., 46); Кіке П.М.
Запасні: Оласа; Торрес Д.; Фреснеда; Гассама С.
Попередження: Мончу 45