Шахтар поступається Реалу, забивши диво-гол на Сантьяго Бернабеу: дивитись відео

another languages: en ru

Донецький "Шахтар" не зміг стрибнути вище голови і відібрати очки у великого "Реала". На "Сантьяго Бернабеу" донеччани зуміли забити, але одного гола виявилося недостатньо, щоб уникнути поразки - 1:2.

Зверніть увагу на один історичний момент: вперше в основному складі "Шахтаря" у матчі групового турніру Ліги чемпіонів вийшли 11 українців. Навіть у дебютному сезоні 2000-01 нічого подібного не було – тоді до складу регулярно потрапляв литовський захисник Дайнюс Глевецкас.

"Реал" грав з позиції сили, хоч і не включав якісь позамежні швидкості. Але командна гра в заключній третині поля у "вершкових" відточена настільки, що небезпечні моменти біля воріт Шахтаря виникали з першої і до останньої хвилини. Від статистики нікуди не дітися: 36 ударів, з них 13 – у площину воріт. Іншими словами, Анатолій Трубін відбив 11 ударів, що, напевно, є одним із найвищих показників за всю історію Ліги чемпіонів.

Але у двох випадках і він нічим не зміг допомогти своїй команді. Втім, привід для радості був і в українських уболівальників. На 39-й хвилині Михайличенко навісив з лівого флангу і Зубков в акробатичному стрибку відправив м'яч у ворота "Реала" - 2:1!

У другому таймі "Шахтар" став сміливіше діяти в атаці. Самим пам'ятним моментом став рейд Мудрика лівим флангом, але наважитися на удар з незручною лівої півзахисник донеччан не зумів, а пробити з правої не дали три захисники "Реала", які поспішали на допомогу Луніну. У нього, до речі, роботи було небагато.

Підсумок після трьох турів: "Реал" набирає 9 із дев'яти і, якщо вдруге обіграє "Шахтар", то забезпечить собі путівку до плей-офф Ліги чемпіонів. "Гірники", як мінімум, ще тиждень займатимуть друге місце, випереджаючи "РБ Лейпциг" на одне очко і "Селтік" - на три.

2022-23, Ліга Чемпіонів

Реал - Шахтар 2:1 (2:1)
Голи: Родріго, 13 (1:0); Вінісіус Жуніор, 28 (2:0); Зубков, 39 (2:1)

Реал: Лунін; Алаба; Карвахаль; Менді Фе.; Мілітао; Тчуамені (Камавінга, 75); Кроос; Вальверде; Бензема; Родріго (Асенсіо, 80); Вінісіус Жуніор
Запасні: Лопес Л.Ф.; Рюдігер; Одріосола; Начо; Вальєхо; Модрич; Васкес Лу.; Е. Азар; Маріано Діас

Шахтар: Трубін; Матвієнко М.; Бондар В.; Конопля; Степаненко (Траоре Л.Ш., 88); Михайліченко Б.; Мудрик; Судаков (Джурасек, 88); Бондаренко А-м; Швед М. (Сікан, 67); Зубков (Петряк, 67)
Запасні: Шевченко Ол.; Пятов; Тейлор Л.; Кривцов; Козік; Очеретько; Криськів; Топалов

18:11
Перша ліга: Металіст обіграв Кремінь і піднявся на четверте місце у групі вибуття
12:42
Кубок Лібертадорес 2024: переможний дебют тренера Сан-Паулу та інші відеоогляди дня