Динамо зазнає третьої поразки в Лізі Європи: дивитися голи

Джерело: Ліга Європи
another languages: en ru

Очікування та реальність - це про виступи київського "Динамо" у Лізі Європи. Команда з першого кошика посіву після трьох турів не має жодного очка і ризикує не здобути навіть втішну путівку до Ліги конференцій.

Матч із "Ренном" очікувався з занепокоєнням. Кияни, хоч і обіграли на вихідні "Минай", яскравого якісного футболу не показали. У той час, як французи, які не програють сім матчів поспіль, явно на ходу. Дебют ці побоювання підтвердив - "Ренн" з перших хвилин почав створювати моменти біля воріт Бойка. Але відкрив рахунок лише в середині першого тайму, коли Терьє відкрився під пас в штрафний майданчик і потужно пробив у дальню дев'ятку.

На щастя, розвивати успіх та нарощувати перевагу господарі не стали. Навпаки, зменшили оберти і дали "Динамо" можливість відчути себе впевненіше. І перша ж гостра атака киян стала гольовою. На 33-й хвилині Дубінчак, Бесєдін та Буяльський все зробили для того, щоб Циганков завдав завершального удару. І у нього вийшло, хай і з другої спроби – 1:1.

Після перерви "Ренн" передбачувано посилив тиск. Господарі значно частіше почали доводити свої атаки до ударів. Але Бойко діяв бездоганно. І коли здавалося, що "Динамо" все ж таки набере перше очко в Лізі Європи, фатальної помилки припустився Попов. Центральний захисник киян подарував м'яч Дуе, який увійшов до штрафного майданчика і пробив у нижній кут - 2:1.

Луческу відразу змінив Попова, що з боку виглядало як виховний захід. Але врятувати гру цим вже не можна було - з урахуванням двох матчів з "Бенфікою" у кваліфікації Ліги чемпіонів "Динамо" програє у п'ятому єврокубковому поєдинку поспіль.

Ліга Європи

Ренн - Динамо 2:1 (1:1)
Голи: Терьє, 23 (1:0); Циганков, 33 (1:1); Дуе Д., 89 (2:1)

Ренн: Манданда; Ассіньон; Мелінг; Родон; Теате; Майер Л. (Калімуендо, 64); Угочукву; Буріжо (Трюффе, 84); Тет; Терьє (Аблін, 79); Гуїрі (Дуе Д., 64)
Запасні: Франсуаза; Сален; Алемдар; Ву К.; Дуе Г.; Белосьян

Динамо: Бойко; Попов Д. (Вівчаренко, 92); Кенджьора; Забарний; Дубінчак; Сидорчук; Буяльський; Шепелєв В.; Циганков (Караваєв, 86); Бєсєдін; Кабаєв (Ванат, 79)
Запасні: Пeррис; Ігнатенко Ден.; Нещерет; Тимчик; Сирота О.; Бурда; Кравченко М.; Гармаш; Андрієвський

14:57
Лаціо - Ювентус: хто пропускає півфінал Кубка?
14:44
Сан-Паулу зробив ставку на аргентинського Нагельсманна
14:42
Українські арбітри поїдуть на Євро-24
14:30
Торонто зрівнює рахунок з Бостоном та інші матчі плей-офф НХЛ: дивитись відеоогляди