Рома не програла Бетісу і зберігає шанси на плей-офф у Лізі Європи: дивитись огляд гри

Джерело: Ліга Європи

Італійська "Рома" вдруге не змогла обіграти іспанський "Бетіс". Після поразки на "Стадіо Олімпіко", у матчі 4-го туру групового раунду Ліги Європи римляни у зустрічі у відповідь на "Беніто Вільямарін" зуміли награти лише на нічию - 1:1.

Рахунок у матчі на 34-й хвилині відкрили господарі. Каналесу допоміг відзначитися рикошет від ноги Ібаньєса, а в компенсований до першого тайму час гол Белотті скасували через офсайд.

Вже після перерви, не без допомоги ВАР, наступний гол Белотті таки зарахували. Ані в нього, ані в Камара, який також взяв участь у гольовій атаці, положення поза грою не було.

Аби продовжити свою єврокубкову кампанію, у заключних двох турах групового раунду Ліги Європи підопічні Жозе Моурінью мають продемонструвати стовідсотковий результат. Попереду матчі з "ХІКом" та "Лудогорцем". В іншому випадку римляни знову гратимуть у Лізі конференцій.

Ліга Європи

Реал Бетіс - Рома 1:1 (1:0)
Голи: Каналес, 34 (1:0); Белотті, 53 (1:1)

Реал Бетіс: Браво; Песселья Х.А.; Міранда Х. (Морено Ал., 86); Луїс Феліпе; Акуоку; Хоакін (Луiс Енрике, 69); Каналес (Родрігес Г., 80); Гуардадо (Вільям Карвалью, 80); Руїбаль; Родрі С.; Вілліан Жозе (Іглесіас, 69)
Запасні: Руй Сілва; Мартін Д.; Сабалі; Руїс В.; Гонсалес Ед.
Попередження: Гуардадо 31; Хоакін 31; Міранда Х. 80; Родрі С. 90

Рома: Руй Патрісіу; Iбан'єс P.; Смоллінг; Манчіні Дж.; Спінаццола (Вiнья, 71); Пеллегріні Ло. (Эль-Шааравi, 88); Матіч (Камара Маді, 46); Крістанте; Залевський; Белотті (Бове E., 76); Т. Абрагам
Запасні: Бур П.; Свілар; Мiссорi; Кассано; Вольпато K.; Трiпi; Шомуродов
Попередження: Матіч 35; Манчіні Дж. 44; Камара Маді 58

27 квітня

21:57
Кейн забив 400 гол у кар'єрі
21:48
Баєр знову рятується на останніх секундах і залишається непереможним: відео голів
18:56
Мирон Маркевич: Завдання стати найсильнішою командою Першої ліги ніхто з порядку денного не знімав
18:54
Шахтар на класі громить ЛНЗ в Черкасах: дивитись відео
18:41
Динамо слідом за Шахтарем забезпечило собі участь у єврокубках на наступний сезон
15:44
Минай здобуває важливу перемогу у ювілейному матчі: дивитись огляд матчу з Чорноморцем