Франція впевнено перемагає Австралію, Жіру наздоганяє Анрі

another languages: en ru

Австралія забила, Франція розгромно перемогла, а Жіру зрівнявся з Анрі - найстисліший опис останнього матчу сьогоднішнього ігрового дня.

Якщо ж розповідати розлогіше, то старт нашої зустрічі полоскотав нерви Дідьє Дешаму. Вже на 9-й хвилині австралійці вийшли вперед: у островитян пройшов лонгбол на Лекі, який на правій бровці розібрався з Лукасом Ернандесом та прострілив на дальню стійку. Гудвін потужно пробив під поперечину, у протихід кіперу. Де були захисники "Ле Бльо" - без екстрасенсів не розібратися. Ба більше, у цьому ж епізоді травмувався Ернандес.

Втім, діючі чемпіони світу не знітилися - почали фланговими атаками прасувати оборону суперника. Однак перший гол прийшов зі стандарту: французи підібрали м'яч після невдалого кутового та знову повернули у центр штрафного, де Рабйо звільнився від опіки Роулза та головою перевів "шкіряного" у сітку воріт.

А за декілька хвилин трикольорові вийшли вперед: обікрали на чужій половині поля Аткiнсона, Рабйо вже за мить опинився на лівому куті штрафного, звідки відпасував на Жіру. Захисники відверто загубили досвіченого форварда, який без жодних проблем переграв воротаря та забив свій 50-й гол за збірну.

Перед свистком на перерву австралійці мали шанс відновити паритет, однак Ірвайн поцілив у стійку. А після 15-хвилинної паузи таких моментів у них вже не було. Французи розібрали суперника на запчастини, але з доброго десятка моментів реалізували лише два: спочатку Мбаппе вдало відгукнувся на ювелірну подачу від Дембеле, а потім Кіліан наче на скутері пролетів повз Аткiнсона та асистував Жіру. 36-річний гравець наздогнав Тьєррі Анрі за кількістю голів за національну команду.

4:1 - рахунок свідчить про впевнену перемогу чинних чемпіонів світу, хоча у Дідьє Дешама точно є питання до захисників.

ЧС-2022

Франція - Австралія 4:1 (2:1)
Голи: Гудвін, 9 (0:1); Рабйо, 27 (1:1); Жіру, 32 (2:1); Мбаппе, 68 (3:1); Жіру, 71 (4:1)

Франція: Льоріс; Упамекано; Конате І.; Павар (Кунде, 89); Лукас Ернандес (Ернандес Тео, 13); Рабйо; Тчуамені (Фофана Ю., 77); Грізманн; Дембеле У. (К. Коман, 77); Мбаппе; Жіру (Тюрам М., 89)
Запасні: Манданда; Ареоля; Саліба; Дісасі; Варан; Камавінга; Верету; Гендузі; Коло Муані

Австралія: Раян М.; Суттар Г.; Роулз; Бехич; Аткiнсон Н. (Дегенек, 85); Макгрі (Мабіль, 73); Муй; Ірвайн Дж. (Баккус, 85); Гудвін (Куол, 74); Лекі; Дюк (Каммінгс Д., 56)
Запасні: Вукович; Редмейн; Ден; Кінг Д-л; Карачич; Райт Б.; Дeвлiн; Хрустіч; Макларен; Тіліо

19:11
Вацко: Мені розповідали, що були від Серьожи спроби запросити "на стрім" і інших гравців Минаю
14:57
Лаціо - Ювентус: хто пропускає півфінал Кубка?
14:44
Сан-Паулу зробив ставку на аргентинського Нагельсманна
14:42
Українські арбітри поїдуть на Євро-24
14:30
Торонто зрівнює рахунок з Бостоном та інші матчі плей-офф НХЛ: дивитись відеоогляди