У дербі Старої Фірми Рейнджерс та Селтік зіграли внічию

У рамках 20-го туру чемпіонату Шотландії відбулося найстаріше клубне дербі - "Рейнджерс" приймав "Селтік".

Гості доволі швидко відкрили рахунок через грубу помилку оборони суперника. На п'ятій хвилині Маєда перехопив м'яч і вколотив його в сітку.

"Рейнджерс" також забив швидкий гол, але у другому таймі. Щойно футболісти повернулися на поле після відпочинку, як Кент із передачі Сакали відновив паритет. А ще за п'ять хвилин за фол Старфельта арбітр призначив пенальті у ворота "Селтіка". Тавернье з точки впевнено переграв Харта.

І все ж таки "Рейнджерс" перемогу не втримав. На 88-й хвилині Фурухасі зрівняв рахунок - 2:2, що дозволило "Селтіку" зберегти перевагу в дев'ять очок над принциповим суперником.

Додамо, що попри всю принциповість зустрічей між сусідами, матч пройшов дуже коректно. Арбітр показав лише дві жовті картки - по одній футболістам різних команд.

2022-23, Чемпіонат Шотландії

Рейнджерс - Селтік 2:2 (0:1)
Голи: Маєда, 5 (0:1); Кент Р., 47 (1:1); Таверньє, 53 (пенальті) (2:1); Фурухаси, 88 (2:2)

Рейнджерс: Макгрегор А.; Баришич Б.; Таверньє; Девіс Б.К.; Голдсон; Ландстрем (Джек Р., 71); Камара Г.; Кент Р.; Сакала; Морелос (Райт С., 80); Тіллман М. (Сендс, 85)
Запасні: Маклафлін Д.; Дівайн А.; Кінг Л.; Ерфілд; Руфе; Чолак А.
Попередження: Джек Р. 90

Селтік: Гарт; Хатате (Якумакіс, 77); Картер-Вікерс; Старфельт; Джонстон А.; Тейлор Г. (Юранович, 21); Макгрегор К.; О`Райлі (Муй, 61); Форрест (Абада, 61); Маєда (Жота, 77); Фурухаси
Запасні: Бейн; Бернабеі; Абільгор
Попередження: Макгрегор К. 90

2022-23, Чемпіонат Шотландії: Турнірна таблиця