Дніпро-1 грає в результативну нічию у спарингу з тбіліським Динамо

Джерело: terrikon.com

Протистоянню лідерів УПЛ і чемпіона Грузії відбувалося за сумних новин для обох клубів. Напередодні рашистська ракета влучила у будинок в Дніпрі, через що загинули десятки наших земляків, а вже сьогодні пішов з життя великий друг України, легендарний грузинський актор і щирий вболівальник «Динамо» Вахтанг Кікабідзе…

На перший спаринг у 2023 році тренерський штаб дніпрян виставив склад, в якому позицію правого захисника зайняв новачок спортклубівців Євген Пасіч, а на місці атакуючого флангового півзахисника зіграв Євген Підлепенець, що знаходиться зараз в команді на оглядинах.

Гра розпочалася для українців, які проводили зустріч на тлі серйозних фізичних навантажень, просто приголомшливо, і вже на 9-й хвилині грузинська команда вела - 2:0. Спочатку Моістрапішвілі вдало пробив з лінії карного майданчику і не без допомоги рикошету м’яч опинився у сітці воріт Кінарейкіна, а ще за 6 хвилин Кіркітадзе реалізував вихід сам на сам.

На 35-й хвилині дніпровці забили свій перший гол у 2023 році – Бабенко знайшов на лівому фланзі Амаша, який зробив відмінний навіс на дальній кут воротарського майданчику, звідки Довбик головою чітко спрямував м’яч у сітку.

Невдовзі після вкидання ауту захисник блокували удари Довбика і Гуцуляка, але з добиванням Підлепенця вже ніхто впоратися не міг - 2:2. Дніпряни продовжили тиснути суперника і після розкішної комбінації, в якій Довбик віддав п’ятою на Підлепенця, а Євген прострелив вздовж воротарського майданчику, звідки Рубчинський вивів спортклубівців вперед - 3:2.

У перерві тренерський штаб дніпрян майже повністю оновив склад, залишивши на полі тільки Пасіча, Підлепенця і Гуцуляка. Серед тих, хто знаходиться на оглядинах були півзахисники Клименчук і Танковський, а також Порох, який вже удруге прибув на збір до дніпрян.

Третій гол у ворота спортклубівців виглядав досить несподівано, як взагалі і результативний удар Міквабішвілі з дальньої відстані, з яким не зумів впоратися Костик.

Вже за нічийного рахунку пряму червону картку за жорсткий підкат отримав Танковський, але товариський статус матчу не залишив дніпрян у меншості, і у гру повернувся Бабенко.

У підсумку, протистояння лідерів українського і грузинського футболу закінчилося бойовою, результативною нічиєю - 3:3, повідомляє офіційний сайт дніпровського клубу.

Контрольний матч
СК «Дніпро-1» – «Динамо» (Тбілісі, Грузія) 3:3 (3:2)
Голи: Моістрапішвілі, 3 (0:1), Кіркітадзе, 9 (0:2), Довбик, 35 (1:2), Підлепенець, 39 (2:2), Рубчинський, 41 (3:2), Міквабішвілі, 74 (3:3)

«Дніпро-1»: 12. Кінарейкін (1. Костик,46), 11. Амаш (3. Адамюк, 46), 15. Гомес (5. Сарапій, 46), 39. Сваток (кап) (39. Порох, 46), 25. Пасіч, 29. Назаренко (15. Клименчук,46), 76. Рубчинський (29.Танковський, 46, 6 .Бабенко, 78), 6. Бабенко (47. Танчик, 46), 30. Підлепенець, 9. Гуцуляк, 97. Довбик (52. Когут, 46)
«Динамо», 1 тайм: 30. Каталадзе, 3. Каландадзе (кап), 4. Хвабагіані, 6. Омар, 8. Моістрапішвілі,11. Біленький (14. Іобашвілі, 32), 18. Осей, 23 .Кіркітадзе, 27. Угрекелідзе, 31. Майсурадзе, 38. Сігуа. 2 тайм: 33. Кереселідзе, 13. Табідзе, 2. Малі, 24. Кубурі, 34. Лацабідзе, 26. Паркадзе (39. Одішарія, 69), 28. Камара, 18. Осей (26. Паркадзе,85), 5. Міквабішвілі, 7. Схіртладзе, 14. Іобашвілі (32. Марушич, 60)

Попередження: Бабенко (26), Угрекелідзе (36), Клименчук (71), Малі (86)
Вилучення: Танковський (77, пряма червона картка з правому заміни)