Ліверпуль знищує Манчестер Юнайтед на Енфілді – 7:0!

У центральному матчі туру АПЛ "Ліверпуль" не залишив каменю на камені від "Манчестер Юнайтед" - 7:0.

Про кризу "червоних" говорили та продовжують говорити всі. Але результат матчу проти принципового суперника дозволяє вболівальникам титулованого клубу Англії розраховувати на феєричний фінішний ривок, який дозволить "Ліверпулю" здобути путівку до Ліги чемпіонів.

Перший тайм на "Енфілді" складався для господарів непросто. Мерсисайдці частіше били по воротах, але довгий час м'яч не міг влучити у площину. І водночас МЮ мав три чудові можливості відкрити рахунок. І все ж таки ще до перерви "Ліверпулю" вдалося вийти вперед. Це Гакпо, отримавши м'яч на лівому фланзі, увійшов у штрафний майданчик і пробив з-під захисника в дальній нижній кут.

Здавалося, що у другому таймі "МанЮнайтед" зробить усе, щоб переламати хід гри. Проте п'яти хвилин вистачило, щоби перекреслити ці надії. Нуньєс опинився в потрібній точці в момент, коли Елліот прострілив з правого флангу. А потім настав бенефіс Салаха, який встигав і асистувати, і сам записав на свій рахунок два голи.

Зрештою стало здаватися, що будь-який удар у бік воріт МЮ завершуватиметься голом і лише фінальний свисток позбавив гостей ще більш непристойного рахунку. Хоча про яку пристойність може йтися? 7:0!

У турнірній таблиці чемпіонату Англії "Ліверпуль" переміщається на п'яте місце. Путівка до Ліги чемпіонів вже майже поруч.

2022-23, Чемпіонат Англії

Ліверпуль - Манчестер Юн 7:0 (1:0)
Голи: Гакпо, 43 (1:0); Нуньєс Д., 47 (2:0); Гакпо, 50 (3:0); Салах, 66 (4:0); Нуньєс Д., 75 (5:0); Салах, 83 (6:0); Фірміно, 89 (7:0)

Ліверпуль: Алісон; ван Дейк; Конате І.; Робертсон Е.; Фабінью (Мілнер, 79); Александер-Арнольд; Гендерсон (Байчетич, 78); Еліотт Х. (Джонс К., 85); Салах; Нуньєс Д. (Фірміно, 79); Гакпо (Жота, 79)
Запасні: Келлехер; Цимікас; Матіп; Карвалью Фа.
Попередження: Фабінью 41; Салах 84

Манчестер Юн: де Хеа; Далот; Шоу; Варан; Мартінес Лі.; Каземіро; Фернандеш Б.; Фред (Мактоміней, 58); Антоні М.; Решфорд (Еланга, 85); Веггорст (Гарначо, 58)
Запасні: Гітон; Маласія; Магвайр; Ван-Біссака; Забітцер; Санчо
Попередження: Антоні М. 53; Мартінес Лі. 61; Мактоміней 64