Юнацька команда Шахтаря переграла Кривбас і інші матчі ЧУ U-19

Джерело: terrikon.com
another languages: ru

Юнацька команда "Шахтаря" в матчі 17-го туру чемпіонату України U-19 в гостях перемогла однолітків з "Кривбасу" - 2:0, повідомляє офіційний сайт донецького клубу.

Гру супроводжували сильний дощ і зупинка через повітряну тривогу.

У стартовому складі Оскар Ратулутра майже уникнув змін: лише Антон Глущенко вперше в сезоні зіграв на позиції форварда.

«Шахтар» від перших секунд був активним. Уже на 2-й хвилині Бундаш небезпечно пробивав з підступів до штрафного майданчика – поруч зі стійкою. Ще за кілька хвилин «гірники» запресингували суперника біля воріт, і після перехоплення Лосенко з вигідної позиції пробив – вище цілі. Потім на удар Пушкарьова у дев’ятку зреагував Хома. Стартовий натиск «гірникам» усе ж таки вдалося завершити голом: після подачі зі штрафного від Бако Лосенко влучно пробив з ближньої стійки – 0:1. Надалі господарі вирівняли гру, але «Шахтар» діяв за рахунком і впевнено довів перший тайм до перемоги.

На старті другої половини «Шахтар» мав подвоювати рахунок, коли партнери вивели Пушкарьова віч-на-віч з голкіпером, та «Кривбас» знову виручив Хома. Після того Пушкарьов міг відзначитися вже після обвідного удару з дальньої відстані, проте м’яч пройшов біля дев’ятки воріт криворіжан. Господарі були активними в центрі поля, однак захист «Шахтаря» не дозволяв розвивати успіх на власній половині поля. У середині тайму «гірники» таки змогли забити вдруге: Глущенко відзначився після відмінної стінки з Гармашем, якому на асист знадобилося близько хвилини на полі. Наприкінці матчу підопічні Ратулутри могли доводити рахунок до розгромного, але Бако не пощастило із завершенням.

«Шахтар» здобуває четверту поспіль перемогу, а Антон Глущенко забиває у всіх чотирьох поєдинках.

У наступному турі «гірники» на своєму полі проведуть центральний матч другого кола з «Рухом» U-19, якому поступаються усього трьома очками.

Львів'яни в свою чергу без проблем здолали опір "Колосу" - 3:0. Голи в складі лідера юнацької першості забивали Квасниця (двічі) і Боцків.

Ще в одному поединку "Верес" завдяки голам Василовича та Вадовського здобув перемогу над "Ворсклою" - 2:1.