Спекотна рубка між Чилі та Парагваєм та інші міжнародні спаринги вівторка

Джерело: terrikon.com

Сьогодні пройшла низка контрольних матчів на рівні національних збірних. Найспекотніша зустріч відбулася між сусідами з південноамериканському континенту Чилі та Парагваєм. Чилійці зусиллями Діаса відкрили рахунок на 25 хвилині, але невдовзі парагвайці відповіли одразу двома голами Рохаса та Авалоса. Справжня битва розгорнулася після перерви. Алексіс Санчес рахунок зрівняв. Напруга зростала і незабаром урвалась. Не дивлячись на товариський статус матчу, арбітр змушений був показати відразу три червоні картки, причому прямі. У чилійців достроково вирушив відпочивати Діас, а у парагвайців Соса та Скелотто. А завершилася ця битва кумедним автоголом голкіпера Сілви після кутового від Санчеса у компенсований час, що й принесло перемогу збірній Чилі – 3:2.

Три інші поєдинки завершилися з результатом - 1:2. Австралія програла Еквадору. На гол Борелло у першому таймі після перерви південноамериканці відповіли м'ячами Еступіньяна та Пачо.

Японія поступилася Колумбії. І тут був швидкий гол. Вже на 3-й хвилині відзначився Мітома. Але Дуран та Борре принесли перемогу Колумбії.

А Південна Корея не впоралася з Уругваєм. Азіатська збірна зуміла відповісти лише голом Хвана Ін-Беома на м'ячі Коатеса та Весіно.

Товариські матчі

Чилі - Парагвай - 3:2 (1:2)
Голи: Діас, 25 (1:0), Рохас, 32 (1:1), Авалос, 34 (1:2), Санчес, 76 (2:2), Сілва, 90+2 (3:2, автогол)
Вилучення: Діас, 81 - Соса, 81, Скелотто, 85

Австралія - Еквадор - 1:2 (1:0)
Голи: Борелло, 16 (1:0), Еступіньян, 51 (1:1), Пачо, 65 (1:2)

Японія - Колумбія - 1:2 (1:1)
Голи: Мітома, 3 (1:0), Дуран, 33 (1:1), Борре, 61 (1:2)

Південна Корея - Уругвай - 1:2 (0:1)
Голи: Коатес, 10 (0:1), Хван Ін-Беом, 51 (1:1), Весіно, 64 (1:2)