Євро U21: Україна та Іспанія - у чвертьфіналі, Грузія знову дивує

Джерело: Євро U21

Збірна України вийшла до чвертьфіналу молодіжного чемпіонату Європи. У поєдинку другого туру підопічні Руслана Ротаня обіграли господарів Євро-2023 румунів – 1:0. Гра тримала у напрузі аж до фінального свистка, хоча ще до перерви наші могли забезпечити собі солідну перевагу в рахунку. Один Кащук тричі(!) виходив віч-на-віч, але так і не зміг переграти голкіпера.

У другому таймі ігрова перевага збірної України стала просто тотальною – румуни рідко переходили центральну лінію поля. Проте забити переможний м'яч вдалося лише на 89-й хвилині, коли Брагару прострелив із лівого флангу, а захисник господарів у боротьбі з Ванатом переправив м'яч у свої ворота. На жаль, один із героїв цього епізоду Владислав Ванат за кілька хвилин отримав червону картку і буде дискваліфікований. Але головне все ж таки - перемога!

У заключному матчі групового турніру збірна України зіграє із іспанцями. Тут боротьба піде за перше місце у групі.

У групі А продовжує лідирувати збірна Грузії, яка зробила черговий сюрприз. Грузини програвали 0:2 після першого тайму матчу зі збірною Бельгії, але все змінив вихід на поле Георгія Цитаїшвілі, який у дебюті другої половини розмочив рахунок. Від поразки господарів врятував Гулаїшвілі, який відзначився на 87-й хвилині – 2:2. У цій групі все вирішиться у заключному турі.

У неділю на молодіжному Євро-2023 відбудуться матчі у групах С та D. Одразу кілька команд, а саме збірні Англії, Франції та Швейцарії, можуть забезпечити собі місце у чвертьфіналі.

Чи зуміє збірна України продовжити свою переможну серію та фінішувати першою у групі? Діліться своїми прогнозами у коментарях. А ще не забудьте поставити лайк та підписатися на канал terrikon.com на Youtube.

Євро U21 2023

Ігровий день : 2023-06-24

Грузія - Бельгія 2:2 (0:2)
Голи : Де Куйпер, 15 (0:1); Рамазані Л., 39 (0:2); Цитаїшвілі, 52 (1:2); Гуліашвілі, 87 (2:2)
Попередження : Гочолейшвілі 59; Каландадзе 85; Азаров І. 90; Мамардашвілі 95 - Вранкс 73; де Вiнтер K. 95

Португалія - Нідерланди 1:1 (1:0)
Голи : Алмейда Д.А., 20 (1:0); Броббі, 78 (1:1)
Попередження : Зе Карлос 31; Педру Нету 50; Нуну Тавареш 54; Соуза Аф. 80; Кошта Са. 91 - ван Хекке 26; Тімбер К. 28; Бюргер 62; ван Евейк 69

19:51
Володимир Бражко: Забили швидкий м’яч по перерві, потім другий, третій, гра пішла