Євро-2024: Угорщина та Словаччина завойовують путівки та інші результати дня

Тема: Євро 2024

Ще дві команди вибороли путівки на Євро-2024. Про це і поговоримо зараз. Але спочатку підтримайте нас, поставивши вподобайку цьому відео та підписавшись на наш канал.

У групі А одноосібним лідером стала збірна Іспанії, яка здобула п'яту перемогу поспіль. Цього разу іспанці обіграли у гостях збірну Кіпру – 3:1. Зважаючи на те, що шотландці ледве уникли поразки в Тбілісі, інтриги в цій групі майже немає: Іспанія, найімовірніше, фінішує першою.

У групі F збірна Австрії першою зіграла всі матчі та на якийсь час вийшла на перше місце. Фінальною точкою стала перемога у Таллінні. Проте бельгійці ще мають домашній матч проти збірної Азербайджану. І можна припустити, що лідери зроблять рокіровку.

У групі G збірна Угорщини поповнила перелік команд, які поїдуть на Євро-2024. Довелося, щоправда, понервуватись – у матчі зі збірною Болгарії угорці зрівняли рахунок лише на сьомій компенсованій хвилині. Але тепер стали недосяжні для Чорногорії. Та, у свою чергу, обіграла литовців та зберігає шанс обійти збірну Сербії. Все вирішиться в останньому турі.

Зрештою, у групі J другим володарем путівки на чемпіонат Європи стала збірна Словаччини, яка обіграла на своєму полі ісландців. В іншому матчі Португалія трохи здивувала тим, що не змогла забити збірній Ліхтенштейну у першому таймі. Але після перерви Кріштіану Роналду зрушив справу з мертвої точки. А загалом заключний тур у цій групі перетворюється на формальність.

Таким був перший листопадовий день відбіркового турніру Євро-2024. Своєю думкою про матчі можете поділитись у коментарях до цього відео. А ще не забудьте поставити вподобайку та підписатися на наш канал.

Євро-2024, Відбірковий турнір

Ігровий день : 2023-11-16

Грузія - Шотландія 2:2 (1:0)
Голи : Кварацхелія, 15 (1:0); Мактоміней, 49 (1:1); Кварацхелія, 56 (2:1); Шанкленд, 93 (2:2)
Попередження : Кверквелія С. 59; Кочорашвили 82; Кварацхелія 90 - Паттерсон Н. 8; Крісті 37; Армстронг С. 90

Кіпр - Іспанія 1:3 (0:3)
Голи : Ямаль, 5 (0:1); Оярсабаль, 22 (0:2); Хоселу, 28 (0:3); Пілеас, 75 (1:3)
Попередження : Коррейя Ан. 17; Каро 59; Кусулос 77; Шполярич Д. 87 - Рікельме Р. 82

Азербайджан - Швеція 3:0 (2:0)
Голи : Махмудов Е., 3 (1:0); Дадашов Ре., 6 (2:0); Махмудов Е., 89 (3:0)
Попередження : Шейдаєв 29; Магомедалієв 72; Кривоцюк 90 - Кулушевскі 46; Каюсте 52
Вилучення : Мустафазаде 57' -

Естонія - Австрія 0:2 (0:2)
Голи : Лаймер, 25 (0:1); Лінгарт, 39 (0:2)

Чорногорія - Литва 2:0 (1:0)
Голи : Куц, 3 (1:0); Йоветич С., 48 (2:0)
Попередження : Вуячич 28; Рубежич 32; Радунович Р. 34; Цамай 72; Куц 87 - Воробьєв М. 40; Уткус 57; Ласицкас 76

Болгарія - Угорщина 2:2 (1:1)
Голи : Адам М., 10 (0:1); Делєв, 24 (1:1); Десподов, 78 (пенальті) (2:1); Петков А., 90 (автогол) (2:2)
Попередження : Антов 8, 36; Атанасов Ж. 81; Колев 86 - Ботка 42; Керкез М. 44, 57
Вилучення : Антов 36' - Керкез М. 57'

Люксембург - Боснія 4:1 (2:0)
Голи : Олесен, 6 (1:0); Родрігес Ж., 30 (пенальті) (2:0); Муякич Н., 55 (автогол) (3:0); Гойкович Р., 93 (3:1); Родрігес Ж., 95 (4:1)
Попередження : Мартінс Перейра 24; Махмутович 61; Тіль В. 88 - Хаджиахметович 26; Цимирот 28; Гойкович Р. 45; Хайрадінович 69; Дедіч А. 71

Словаччина - Ісландія 4:2 (2:1)
Голи : Оскарссон, 17 (0:1); Куцка, 30 (1:1); Дуда, 36 (пенальті) (2:1); Гараслін, 47 (3:1); Гараслін, 55 (4:1); Гойонсен, 74 (4:2)
Попередження : Дубравка 88 -

Ліхтенштейн - Португалія 0:2 (0:0)
Голи : Роналду, 46 (0:1); Канселу, 57 (0:2)
Попередження : Люхінгер 24 - Жота 90