Дніпро-1 розбитий Панатінаїкосом у своєму дебютному матчі ЛЧ: відео голів

Віце-чемпіон України "Дніпро-1" провалив свій перший в історії матч у кваліфікації Ліги чемпіонів, на номінально домашньому полі поступившись грецькому "Панатинаїкосу".

Неприємності для команди Олександра Кучера почалися вже на старті зустрічі. Хуанкар на фланзі прокинув між ніг Мірошниченку, а потім спокійно прострілив до воріт на вільного Шпорара, якому залишалося лише з кількох метрів переправити м'яч у сітку – 0:1 вже на 10-й хвилині гри.

"Дніпро-1" швидко прийшов до тями і відповів супернику моментом Довбика, але на цьому шанси дніпрян біля воріт "Панатинаїкоса" у першому таймі закінчилися. Представники УПЛ виглядали відверто погано на тлі краще готових до єврокубків греків.

Після перерви підопічні Кучера одразу почали насідати на ворота суперника - Сарапій з розвороту пробив над поперечиною, а Гуцуляк з дальньої дистанції ледь не відправив м'яч за комір Бріньйолі. На 67-й хвилині Мірошниченко зі штрафного перевірив голкіпера, плюс трохи пізніше Рубчинський мав найкращий шанс своєї команди зрівняти рахунок, але з вигідної позиції влучив у гравця греків.

Не реалізувавши таку кількість гольових шансів, "Дніпро-1" було покарано суперником на 74-й хвилині. Свою майстерність показав досвідчений Філіп Джуричич, який завершив вихід уперед "Панатинаїкоса" точним дальнім ударом у правий кут воріт.

Після другого пропущеного голу срібні призери УПЛ втратили контроль над грою, що швидко спричинило ще один м'яч у їхні ворота. Мірошниченко збив Хуанкара у своїй воротарській, а вирок із точки спокійно виконав Іоаннідіс - 0:3 на 84-й хвилині.

І лише розгромно програючи "Дніпро-1" нарешті реалізував один зі своїх моментів. На останній хвилині основного часу Володимир Танчик вискочив із-за спин захисників і завершив на дальній штанзі скидку від Каплієнка, відігравши один гол. Ще один м'яч мав забивати Гуцуляк, але він замість воріт потрапив у гравця "Панатинаїкоса". В результаті 1:3 - невдалий старт "Дніпра-1" у новому єврокубковому сезоні.

2023-24, Ліга Чемпіонів

Дніпро-1 - Панатінаїкос 1:3 (0:1)
Голи: Шпорар, 10 (0:1); Джуричич Ф., 73 (0:2); Іоаннідіс Ф., 84 (пенальті) (0:3); Танчик, 90 (1:3)

Дніпро-1: Кінарейкін; Сваток (Когут І., 61); Кравець В. (Каплієнко, 73); Мірошніченко Д.; Бабенко (Танчик, 83); Сарапій; Третьяков (Адамюк, 61); Рубчинський; Мінго (Горін О., 83); Гуцуляк; Довбик
Запасні: Волинець; Валеф; Горбунов С.; Пасіч Є.; Пуріта; Гаджиєв; Ківінда
Попередження: Гуцуляк 69

Панатінаїкос: Бріньйолі; Схенкевелд (Єдвай, 24); Магнуссон Г.; Джуричич Ф. (Манчіні Д., 79); Вільєна (Чокай, 70); Рубен Перес; Паласіос С.; Хуанкар; Бернард (Вербич, 70); Коцирас; Шпорар (Іоаннідіс Ф., 79)
Заміни: Кляйнгайслер (від 70)
Запасні: Лодигін; Ксенопулос; Ваяннідіс; Сідерас; Младенович; Зека