Дніпро-1 вже без Довбика вириває перемогу у матчі з Поліссям

У "Дніпра-1" починається новий період - буквально за годину до початку матчу з "Поліссям" іспанська "Жирона" оголосила про перехід Артема Довбика. Чи зуміє Третьяков замінити ударного форварда "Дніпра-1"? А може Кучеру та Краснікову варто пошукати інший варіант? Поки що відповіді на ці питання немає, але зрозуміло, що без Довбика команді буде важче і в чемпіонаті, і в єврокубках.

У першому таймі "Дніпро-1" практично нічого не створив біля воріт свого суперника. І це незважаючи на те, що з 20-ї хвилини команда Юрія Калитвинцева залишилася у меншості – за грубий фол пряму червону картку отримав Кушніренко.

Але гостріше до перерви виглядало "Полісся", у складі якого виділявся Макуана. На 32-й хвилині конголезець мав чудову можливість відкрити рахунок, але, вискочивши віч-на-віч, пробив недостатньо сильно, і Сарапій наздогнав м'яч, який котився у порожні ворота.

Другий тайм розставив усе по своїх місцях - далася взнаки чисельна перевага "Дніпра-1", який вже до середини першого тайму завдав більше десяти ударів по воротах Кудрика. Один із них привів до гола. На 62-й хвилині проста триходівка віце-чемпіона України завершилася ударом Пихальонка з лінії штрафного майданчика.

Здавалося, що на цьому все, але команди несподівано видали драматичну кінцівку. Спочатку фортуна посміхнулася "Поліссю". На 88-й хвилині Когут, який стояв у стінці, зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Пенальті реалізував Янаков. Однак на першій компенсованій хвилині Бабенко наважився на удар метрів із 30-ти, і м'яч влетів у кут воріт Кудрика, який не зміг врятувати свою команду.

2:1 - "Дніпро-1", як і минулого сезону, продемонстрував своє вміння боротися за результат до кінця матчу.