Ліга чемпіонів: поразка Шахтаря, ювілей Левандовського та інші результати вівторка

Донецький Шахтар невдало розпочав свій черговий єврокубковий сезон. У стартовому матчі Ліги чемпіонів гірники програли португальському Порту - 1:3. Однак перш ніж детально розібрати цей та інші матчі групового етапу Ліги чемпіонів, пропонуємо вам підписатися на канал terrikon.com у Youtube та поставити вподобайку цьому відео.

Отже, у Гамбурзі Шахтар не зміг нічого протиставити Порту та програв із рахунком 1:3. Все почалося на 8-й хвилині, коли Галену вдало зіграв на добиванні після сейву Різника. Шахтар не зламався та відігрався: подача Коноплі з правого флангу стала результативною. Кевін Келсі головою уразив ворота суперника. Але майже одразу Порту забив знову: катастрофічна помилка Сікана із поперечною передачею стала ідеальним подарунком для того таки Галену. Третій м’яч гості провели на 29-й хвилині, коли Галену віддав з лівого флангу, а Таремі спокійно обіграв Різника. У Шахтаря було півтора тайми, щоб відігратися, але дива не сталося.

У паралельному матчі групи Барселона знищила Антверпен - 5:0. Жоау Фелікс забив двічі, Роберт Левандовські став третім гравцем, кому вдалося забити 100 голів у єврокубках після Мессі та Роналду, а Гаві знову змусив глядачів аплодувати собі. Ще один гол був нещасним випадком - Рафінья подав з флангу, а Батай зрізав м’яч у власні ворота.

І до інших груп. Мілан приймав Ньюкасл на Сан-Сіро, але якщо хтось чекав безліч моментів та голів, то тій людині можна поспівчувати - нулі на табло. А ось ПСЖ вдома здолав Боруссію Дортмунд - голи в активі Кіліана Мбаппе та Хішрафа Хакімі. Таким чином, після першого туру ПСЖ очолює групу F.

У групі G Янг Бойз програв вдома Лейпцигу, причому, два з трьох голів гості забили в останні 16 хвилин основного часу. У паралельному матчі усі чекали на розгром, але Манчестер Сіті був змушений відіграватися після пропущеного м’яча від Црвени Звезди. Дубль оформив Хуліан Альварес.

У групі Е воротарське диво створив Іван Проведель. Кіпер Лаціо на останніх секундах головою забив у ворота Атлетіко, чим зрівняв рахунок та врятував свою команду від поразки. У іншому матчі цього квартету зустрілися минулорічні суперники Шахтаря: Фейєноорд та Селтік. Нідерландці були сильнішими - 2:0. Голи в активі Стенга та Джаханбакша.

Який матч сподобався вам найбільше? Пишіть у коментарях. А також поставте лайк цьому відео та підпишіться на канал terrikon.com у Youtube

2023-24, Ліга Чемпіонів

Ігровий день : 2023-09-19

"Феєнорд" - "Селтік" 2:0 (1:0)
Голи : Стенгс, 45 (1:0); Джаханбахш, 76 (2:0)
Попередження : Тімбер К. 56 - Лагербільке 31, 64; Макгрегор К. 36
Вилучення : - Лагербільке 64', Хольм 68'

"Лаціо" - "Атлетіко М" 1:1 (0:1)
Голи : Барріос П., 29 (0:1); Проведель, 95 (1:1)
Попередження : Патрiсiо Хiль 83; Іммобіле 84 - Грізманн 26; Ліно 67; Корреа А. 94

"ПСЖ" - "Боруссія Д" 2:0 (0:0)
Голи : Мбаппе, 49 (пенальті) (1:0); Хакімі, 58 (2:0)
Попередження : - Джан Е. 67; Шлоттербек Н. 69; Рюерсон 95

"Мілан" - "Ньюкасл" 0:0
Попередження : Калабрія 40; Муса Ю. 82; Жіру 83; Крунич 89 - Шер 49

"Манчестер Сіті" - "Црвена Звезда" 3:1 (0:1)
Голи : Букарi, 45 (0:1); Альварес Хул., 47 (1:1); Альварес Хул., 60 (2:1); Родрі, 73 (3:1)
Попередження : Родрі 24; Рубен Діаш 57 - Родіч 32; Стаменіч 82

"Янг Бойз" - "РБ Лейпциг" 1:3 (1:1)
Голи : Сімакан М., 3 (0:1); Еліа, 33 (1:1); Шлагер К., 74 (1:2); Шешко, 90 (1:3)
Попередження : Беніто 45; Лаупер 62; Блум Л. 77 - Кампль 55; Сімонс Х. 69; Сімакан М. 90

"Барселона" - "Антверпен" 5:0 (3:0)
Голи : Жоау Фелікс, 11 (1:0); Левандовські Р., 19 (2:0); Батай, 23 (автогол) (3:0); Гаві, 54 (4:0); Жоау Фелікс, 66 (5:0)
Попередження : Гаві 36 -

"Шахтар" - "Порту" 1:3 (1:3)
Голи : Галєно, 8 (0:1); Келсі, 13 (1:1); Галєно, 15 (1:2); Таремі, 29 (1:3)

19:51
Володимир Бражко: Забили швидкий м’яч по перерві, потім другий, третій, гра пішла